به گزارش خبرگزاری برنا از گرگان؛ هادی حق شناس در نخستین جلسه شورای آموزش و پرورش در سال جاری تصریح کرد: آموزش و پرورش در خصوص زمین های معرفی شده به راه و شهرسازی ابتدا نسبت به دریافت سند از اداره کل ثبت اسناد اقدام نماید و پس از استعلام از شهرداری در طرح اقدام ملی فعالیت اجرایی جهت تامین مسکن فرهنگیان فاقد مسکن اقدام کند.

استاندار گلستان با اشاره به اهمیت تعلیم و تربیت فرزندان و دانش آموزان اظهار کرد: توجه به آموزش و پرورش ارتقا تمام بخش ها را به دنبال دارد و همه دستگاه های اجرایی باید با استفاده از ظرفیت های خود آموزش و پرورش را یاری کنند.

وی افزود: راه و شهرسازی در ۱۰ شهرستان از ۱۴ شهرستان از زمین های در اختیار خود و یا اداره کل آموزش جهت فرهنگیان فاقد مسکن در طرح اقدام ملی مسکن استفاده می کند.

استاندار گلستان یادآور شد: پشتیبانی ها و مانع زدایی تنها به حوزه تولید مربوط نمی شود و باید این موضوع در حوزه مسکن فرهنگیان نیز مورد توجه قرار گیرد.

حق شناس خاطر نشان کرد: طرح محله محوری مدرسه منجر به افزایش ارتباطات و کاهش آسیب های اجتماعی می شود و با این طرح امکانات مدارس در ساعات غیر آموزشی می تواند مورد استفاده اهالی قرار گیرد.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: