به گزارش خبرگزاری برنا از گرگان؛ هادی حق شناس امروز چهارشنبه 18 فروردین در گردهمایی فرمانداران سراسر استان تصریح کرد: سال 99 سالی سخت در سطح بین المللی و ملی بود و شیوع ویروس کرونا اقتصاد جهان را بعد از جنگ جهانی دوم با تکانه شدید مواجه کرد و همچنین در سطح ملی تحریم ها فشار بالایی را به استان و کشور وارد آورد.

وی افزود: در حالیکه در سال 90 درآمد های نفتی کشور به 120 میلیارد دلار رسید اما درآمدهای نفتی در سال 99 به 7 تا 8 میلیارد دلار کاهش یافت اما شاهد عملکرد  بالای دولت در سال گذشته بودیم.

استاندار گلستان یادآور شد: با توجه به دستاوردهای ارزشمند نظام عملکرد دولت باید با انصاف ذکر شود چرا که اقدامات قابل توجهی در دولت تدبیر و امید صورت گرفته است.

 حق شناس خاطر نشان کرد: پیش از انقلاب 50 هزار تخت بیمارستانی در کشور ایجاد شده، این رقم طی سالهای 57 تا 92 به 50 هزار تخت دیگر رسیده و در طول دولت تدبیر امید 50 هزار تخت جدید به ناوگان درمانی کشور اضافه شده است.

وی ادامه داد: خوشبختانه تجربه انتخابات مجلس در سال 98 ، تجربه ارزشمندی بود که باید بر اساس آن زمینه برگزاری انتخاباتی پرشور در خرداد ماه سال جاری را فراهم آوریم.

استاندار گلستان تاکید کرد: مبنای تایید ثبت نام کنندگان در انتخابات شوراهای شهر و روستا بر اساس قانون ، هیات های اجرایی هستند و باید توجه داشت که به فرموده مقام معظم رهبری باید به انتخابات با نگاه حق الناس توجه شود.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: