به گزارش خبرگزاری برنا از گرگان؛ هادی حق شناس امروز چهارشنبه 8 اردیبهشت در جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان ضمن تبریک ولادت امام حسن مجتبی علیه السلام تصریح کرد: باید در ابتدای سال جاری تعامل و برنامه ریزی ها بگونه ای باشد که بتوانیم با استفاده بهیه از زمان پروژه های اقتصادی و زیرساختی مناسبی را در سال 1400 به بهره برداری برسانیم.

وی افزود: اعتبارات فنی ـ اعتباری و زیرساختی در چهار حوزه جهادکشاورزی، شیلات، صمت و گردشگری باید تا پایان سال مالی یعنی 31 تیر جذب شود.

استاندار گلستان یادآور شد: تفاهم نامه ای که با وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی در سفر دکتر جهانگیری معاون اول رئیس جمهور منعقد گردید از اهمیت بالایی برخوردار است و اگر چنانچه 20 بند آن به درستی اجرایی شود تاثیر بسزایی در تولید، اشتغال و اقتصاد استان دارد.

حق شناس خاطر نشان کرد: 16 پروژه اقتصاد مقاومتی در حوزه دستگاه های میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی، منابع طبیعی، جهادکشاورزی، شرکت شهرک های صنعتی، صنعت معدن و تجارت و شیلات است و امیدواریم این دستگاه ها بتوانند به تعهدات خود عمل کنند و مردم از مزایای این طرح ها بهره مند شوند.

 

 

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: