به گزارش خبرگزاری برنا از گرگان؛ سرهنگ مجتبی مروتی اظهار کرد: در نخستین روزهای تابستان سال 92 بدنبال اعلام مرکز فوریت های پلیسی مبنی بر وقوع قتل در یکی از محله های علی آباد کتول، بلافاصله ماموران پلیس آگاهی شهرستان به محل اعزام شدند.

وی افزود: با حضور پلیس مشخص شد فردی با ضربات چاقو یک مرد 52 ساله، یک پسر 10 ساله و یک دختر 13 ساله را در منزلی مسکونی به قتل رسانده و از محل متواری شده است.

رئیس پلیس آگاهی گلستان گفت: طی بررسی های اولیه و میدانی، مشخص شد خواهر زاده مقتول خواستگار دختر دایی اش بوده که با وی مخالفت می شود لذا متهم برای انتقام جویی دست به این جنایت هولناک زده است.

سرهنگ مروتی تصریح کرد: اقدامات تخصصی پلیس برای دستگیری قاتل آغاز شد اما با توجه به اینکه متهم به مکانی نامعلوم متواری شده بود و هیچ سرنخی از وی در دست نبود، تلاش ها بی نتیجه ماند تا اینکه طی روزهای اخیر رسیدگی مجدد به این پرونده در دستور کار ماموران اداره عملیات ویژه پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

این مقام انتظامی گفت: با بررسی های دقیق، پیچیده و فنی، سرانجام ماموران موفق شدند به سرنخ هایی از قاتل فراری در یکی از مناطق استان تهران دست یابند لذا تیمی ویژه از پلیس به آن مکان اعزام اما مشخص شد متهم مجددا به استان گلستان نقل مکان کرده است.

وی افزود: با اشراف اطلاعاتی پلیس، مخفیگاه و محل تردد متهم در یکی از روستاهای علی آباد کتول شناسایی و پس از هماهنگی با مرجع قضائی در عملیاتی غافلگیرانه قاتل فراری زمین گیر شد.

رئیس پلیس آگاهی گلستان خاطرنشان کرد: از مخفیگاه متهم یک دستگاه 206 سرقتی، یک قبضه کلت جنگی و مقادیری اموال مسروقه نیز کشف شد.

سرهنگ مروتی گفت: متهم در مقر پلیس و پس از مواجهه با مستندات موجود، به ارتکاب قتل 3 نفر در سال 92 و همچنین سرقت خودرو اقرار و پس از تشکیل پرونده به مراجع قضائی معرفی شد.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: