به گزارش خبرگزاری برنا از گرگان؛ سرهنگ فرزاد تاجره  اظهار کرد: با توجه به تعطیلات پیش رو و احتمال حضور شهروندان و مسافران در مناطق گردشگری و تفریحی، ستاد مقابله با کرونا به منظور پیشگری از شیوع گسترده ویروس و دفاع از سلامتی مردم، محدودیت هایی را برای تردد های بین استانی و همچنین حضور در تفرجگاه ها در نظر گرفته است.

وی افزود: بر همین اساس، از ظهر روز 12 خرداد تا ساعت 12 هفدهم خردادماه تردد بین استانی ممنوع بوده و با ناقضان قانون برابر مقررات برخورد می شود بطوری که متخلفان برای ورود و خروج از مناطق قرمز و نارنجی به ترتیب مبلغ 10 و 5 میلیون ریال جریمه خواهند شد.

جانشین فرمانده انتظامی استان گلستان با بیان اینکه محدودیت تردد بین ساعات 22 الی 3 بامداد در تمام شهرهای استان همچنان ادامه دارد، گفت: شهروندان در صورت ضرورت برای سفر از ناوگان حمل و نقل عمومی استفاده کنند.

سرهنگ تاجره خاطرنشان کرد: همچنین مطابق دستورالعمل های صادره، حضور کلیه گردشکران، تورهای گردشگری و گروه های توریستی در مناطق تفرجگاهی سطح استان ممنوع بوده و از شهروندان محترم تقاضا داریم به منظور قطع زنجیره انتقال بیماری همچون گذشته با پلیس همکاری لازم را داشته باشند.

 

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: