به گزارش گروه گوناگون خبرگزاری برنا؛ شمع های تولد یک دختر باعث انفجار بالن هیدروژنی و انفجار بزرگ شد و لحظه ی ترسناکی را ساخت . در یک اتفاق وحشتناک روز تولد دختری به دلیل انفجار بالن هیدروژنی جشن آسیب دیده و از سوختگی رنج میبرد.

فیلم های موجود نشان میدهد که دکور بادکنکی بعد از اینکه یک زن هندی جوان شمع های کیکش را روشن می‌کند منفجر می‌شوند.ویدیو اصلی که توسط یکی از دوستان دخترکه از قسمت وحشتناک تولد با گوشی همراه ضبط شده بود در فیسبوک منتشر شد.

فیلم از لحظه ای شروع می‌شود که یک دختر بین ده ها بادکنک هیدروژنی صورتی و مشکی در حال روشن کردن شمع های کیکش است اما دقیقا لحظه ای که دختر شمع هارا روشن میکند شمع هاشعله ور می‌شوند و دکور اطراف این دختر بخت برگشته منفجر می‌شود. 

صدای جیغ بخاطر انفجار بزرگ از اتاق شنیده میشود و دخترتوسط شعله های آتش آسیب میبیند ، به دلیل شوکه شدن و ترس دوستی که فیلم میگرفت کنترلش را روی دوربین از دست میدهد. 

در رسانه های آنلاین تصمیم گرفته شد که فیلم سوختن و جیغ کشیدن دختر و به طرف دوربین دوییدنش انتشار پیدا نکند بازوهایش آسیب جدی دیده و هنوز برای از دست دادن موهایش غمگین است.

برعکس گاز هلیوم که قبلا در مسابقات از آن استفاده میشد گاز هیدروژن قابل اشتعال است و به شدت در هوا می‌سوزد.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: