به گزارش گروه گوناگون خبرگزاری برنا؛ علاقه مردان به بازی های رایانه ای و موبایل بارها و بارها خبرساز شده است ، از فروش دارایی ها برای خرید اکانت تا طلاق همسری که سعی داشت شوهرش را از اعتیاد به گیم نجات دهد .
 
زن جوان بعد از 6 سال زندگی مشترک متوجه سردی رابطه با همسرش شد ، همسری که تقریبا هیچ ارتباط عاطفی با او نداشت و این موجب نگرانی شده بود .
علاقه به یک بازی که مدام  مرد جوان را درگیر کرده بود بارها موجب بحث و حتی دعوای او با همسرش شد اما از قرار معلوم مرد اندونزیایی تصمیم به ترک این عادت مخرب نداشت و همچنان شبانه روز برای جمع آوری امتیاز گوشی، موبایل به دست تلاش می کرد.
این زوج جوان که هر دو 25 سال سن دارند و 6 سال از زندگی مشترک آنها می گذرد و بعد از سپری کردن سختی های بسیار برای تشکیل زندگی مشترک حالا به خاطر اکانت بازی موبایل از هم جدا شدند ، این زن و شوهر که نامشان منتشر نشده است برای آنکه باهم باشند و بتوانند زندگی مشترک عاشقانه خود را آغاز کنند مجبور شدند از چین به مالزی سفر کنند.
زن جوان بعد از ناراحتی و نگرانی به واسطه اعتیاد همسرش به بازی که به آن اشاره شد تصمیم گرفت بدون اطلاع همسرش اکانت او را بفروشد غافل از اینکه این کار او را به جدایی از همسرش خواهد کشاند.
همسر این زن زمانی که از کار همسرش مطلع شد تصمیم گرفت تا او را طلاق داده و به گفته ی خود از این به بعد بدون نگرانی و راحت تر به بازی مورد علاقه اش ادامه دهد.
 

مطالب این بخش از صفحه گوناگون برنا صرفا جنبه سرگرمی دارد.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: