به گزارش خبرگزاری برنا از استان کهگیلویه و بویراحمد؛کلانتری گفت: سهم  بنیاد در اجرای این تعداد پروژه ۶۴۹ میلیارد ریال است و بقیه اعتبار مورد نیاز از محل تملک دارائی های سرمایه ای استان می باشد.

استاندار کهگیلویه وبویراحمد  ۱۶ مدرسه، ۱۸ پروژه راه و شهرسازی، ۲۶ پروژه در حوزه آبفا و پنچ پروژه در حوزه بهداشت و درمان را عمده این پروژه ها عنوان کرد.

حسین کلانتری میانگین پیشرفت فیزیکی این پروژه ها را بیش از ۷۵ درصد بیان کرد.  

وی اظهار داشت: یکهزار و ۵۰ طرح اقتصادی بزرگ، متوسط و کوچک با مشارکت ستاد اجرای فرمان امام(ره) در این استان در دست اجراست.

استاندار کهگیلویه وبویراحمد اعتبار در نظر گرفته شده این تعداد طرح اقتصادی را یک هزار و ۷۰۰ میلیارد ریال عنوان کرد.

کلانتری با بیان اینکه تعهد امسال این بنیاد احداث ۵۰۰ واحد مسکن محرومان است ابراز داشت: این بنیاد امسال در بیمه کردن ۵۰ هزار واحد مسکونی در استان مشارکت می کند.

استاندار تصریح کرد: ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) امسال اقدام به احداث مجتمع شبانه روزی دخترانه منطقه زیلایی می کند و کارخانه فرآوری گیاهان دارویی گچساران و باشت نیز به بهره برداری می رسد.

کلانتری تاکید کرد: ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) بطور رسمی دفتر نمایندگی خود را در این استان راه اندازی کند.

معاون ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) هم از تلاش و پیگیری استاندار کهگیلویه وبویراحمد و تعامل و همکاری دستگاه های اجرایی استان در تسریع در روند طرح ها و پروژه ها و تحقق اهداف این ستاد در استان کهگیلویه وبویراحمد تقدیر و تشکر کرد.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: