برگزاری مسابقات تیراندازی ویژه اصحاب رسانه در یاسوج:

معرفی نفرات برتر تیراندازی با اسلحه جنگی/ کسب رتبه سوم سرپرست خبرگزاری برنا استان کهگیلویه و بویراحمد

معرفی نفرات برتر تیراندازی با اسلحه جنگی/ کسب رتبه سوم سرپرست خبرگزاری برنا استان کهگیلویه و بویراحمد

به همت معاونت روابط عمومی سپاه فتح وبا همکاری سازمان بسیج رسانه استان وتیپ ۴۸ فتح استان کهگیلویه و بویراحمد مسابقات تیراندازی ویژه اصحاب رسانه با حضور حدود 40 خبرنگار در میدان تیر تیپ 48 فتح استان برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری برنا از استان کهگیلویه و بویراحمد؛ این مسابقات  با همت معاونت روابط عمومی و تبلیغات سپاه فتح ، همکاری سازمان بسیج رسانه استان و فرماندهی تیپ ۴۸ فتح، میدان تیر برای اصحاب رسانه اعم از خواهران و برادران برگزار شد که در پایان نفرات برتر مشخص شدند .

در ادامه این مسابقات تیرندازی ویژه خبرنگاران که  با همکاری فرماندهی تیپ ۴۸ فتح، میدان تیر برای اصحاب رسانه اعم از خواهران و برادران برگزار شد،در بخش برادران  از صدا وسیمای مرکز کهگیلویه و بویراحمد،نوروز رسم رتبه اول، الیاس صابری رتبه دوم، باقر بزرگ امید مقام سوم را کسب کردند. ضمن اینکه در بخش خواهران نیز خانم ها مریم نیکی نژاد از صدا و سیمای استان رتبه اول ،مهرناز علیزاده خبرنگار روزنامه کشوری سیاست روز، سرپرست روزنامه راه مردم رتبه دوم و زینب محمودی سرپرست خبرگزاری برنا و خبرنگار روزنامه طلوع رتبه سوم را کسب کردند.

لازم به ذکر است در پایان این دوره از مسابقات، طی آیینی با حضور سردار «حسن حکمتیان» فرمانده تیپ 48 فتح کهگیلویه و بویراحمد، حجت الاسلام والمسلمین پیروز مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در تیپ 48 فتح, سرهنگ  دوم پاسدار مهدی حیدری معاون روابط عمومی و تبلیغات سپاه فتح, سروان پاسدار رسول علیزاده مدیر روابط عمومی سپاه فتح, سروان پاسدار فخرالدین رضایی مدیر سازمان بسیج رسانه استان و جمعی از کارکنان تیپ 48 فتح و اصحاب رسانه از مقام‌های اول تا سوم در دو رده آقایان و بانوان تجلیل شد.

سردار «حسن حکمتیان» فرمانده تیپ 48 فتح کهگیلویه و بویراحمد در این آیین از خبرنگاران به عنوان افسران جنگ نرم نام برد و اظهار داشت: امروز، خبرنگاران می‌توانند یکی از قدرتمند‌ترین نیروها در مقابله با هجمه‌های فرهنگی دشمن باشند.

فرمانده تیپ 48 فتح کهگیلویه و بویراحمد افزود: خبرنگاران با قلم خود می‌توانند دستاوردهای انقلاب اسلامی را به خوبی برای نسل جدید تبیین کنند.

حکمتیان با بیان اینکه مردم ولی نعمتان این انقلاب هستند، گفت: باید با همه توان و تلاش در راستای سازندگی و توسعه روزافزون کشور گام برداریم.

وی ادامه داد: تیپ 48 فتح استان کهگیلویه و بویراحمد هم در دوران دفاع مقدس و هم در مبارزه با گروهک‌های تروریستی در شهرهای مرزی کشور، از هیچ تلاشی برای حفاظت از خاک و ناموس این کشور و تامین امنیت و آسایش مردم دریغ نکرده است.

فرمانده تیپ 48 فتح کهگیلویه و بویراحمد گفت: این تیپ در عرصه‌های سازندگی، رفع مشکلات و رفع محرومیت‌ها هم به کمک مردم شتافته و در بحث مقابله با بیماری کرونا نیز در کنار مردم بوده است.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

وبگردی

    نظر شما

    پربیننده‌ترین اخبار گوگل نیوز

    مهمترین اخبار

    آخرین اخبار گوگل نیوز

    اخبار برگزیده