به گزارش خبرگزاری برنا خراسان جنوبی، محمد رضا شادمان، به عنوان ذیحساب جدید اداره کل ورزش و جوانان خراسان جنوبی معرفی شد

با حضور جعفری گیو مدیر کل اقتصاد و دارایی استان ، عزیزی مدیرکل ورزش و جوانان و هزاری معاون توسعه منابع و پشتیبانی، همکاران حوزه مالی، کارپردازی و مسئول دفتر فنی و مهندسی اداره کل ورزش و جوانان خراسان جنوبی، مراسم تکریم و معارفه ذیحساب اداره کل ورزش و جوانان استان برگزار شد .

دراین مراسم مدیرکل اقتصاد و دارایی استان، با بیان اینکه مدیریت مالی کاری سخت و حساس است گفت : وظیفه ما اعمال نظارت است و این نظارت باید با دوستی و همدلی مسئولین اداره کل صورت گیرد و همه کارها بر مبنای قوانین و مقرارات پیش رود تا خللی در کار بوجود نیاید .

جعفری گیو ادامه داد: همه ما باید به نحوی عمل کنیم که رضایت مردم و کارکنان که رضایت خداوند نیز در آن است محقق شود و قدم مثبتی در راستای موفقیت و رشد ورزش استان برداریم.

همچنین عزیزی مدیرکل ورزش و جوانان خراسان جنوبی نیز، ضمن قدردنی از زحمات حسین نصیری ذیحساب سابق اداره کل ، حضور محمد رضا شادمان که از نیرو های جوان، با دانش، پر انرژی و بانشاط مجموعه اقتصاد و دارایی استان است، را موجب خیر و برکت برای مجموعه اداره کل دانست.

در ادامه ضمن قدردانی از زحمات حسین نصیری ذیحساب و برادران معاون ذیحساب سابق اداره کل ورزش و جوانان استان ، محمد رضا شادمان به عنوان ذیحساب جدید اداره کل معرفی شد .

محمد رضا شادمان پیش از این به عنوان ذیحساب اداره کل ثبت و اسناد استان مشغول به خدمت بوده است.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: