به گزارش خبرگزاری برنا از استان کهگیلویه و بویراحمد؛ محمد علی غفاری در نشست با هیات حل اختلاف مالیاتی اداره کل  امور مالیاتی ضمن قدردانی از طراح این نرم افزار اظهار داشت:مراحل بار گذاری و تکامل این نرم افزار متناسب با نوع نیازهای اداری هیات حل اختلاف امور مالیاتی کهگیلویه و بویراحمد در دست اقدام است و به زودی تکمیل می شود.

وی ابراز داشت: حذف ورود پرونده فیزیکی به هیات حل اختلاف در سامانه نرم افزاری  یک اقدام ارزشمند برای صرفه جویی در هزینه کاغذ، دسترسی سریع به پرونده ها، تسهیل امور ثبت و سرعت بخشی به روند رسیدگی هاست.

غفاری به حجم کار و به روز بودن روند رسیدگی ها دراین هیات اشاره کرد و گفت:وجود نیروهای انسانی متعهد و متخصص و درکنار آن وجود انگیز خدمت سرمایه بزرگی برای یک سازمان است که از این حیث عملکرد تقدیرآمیز هیات حل اختلاف مالیاتی مرکز استان مایه مباهات است و تلاش در ادامه این روند مقبول با اولویت رسیدگی پرونده های بزرگ مورد تاکید است.

مدیرکل امور مالیاتی کهگیلویه و بویراحمد تحقق ۹۴درصدی مالیاتی در هشت ماه نخست سال افزایش ۳۰درصدی وصول مالیات امسال نسبت به مدت مشابه پارسال در استان را یادآور شد و افزود: این موفقیت ها در سایه تلاش نیروی های انسانی کارآمد و تلاشگر محقق شده است.

وی با اشاره به نقش درآمدهای مالیاتی در تحقق توسعه پایدار به ویژه در استان های کمتر توسعه یافته تاکید کرد: بهره وری از همه ظرفیت ها اولویت این اداره کل برای تحقق درآمدهای مالیاتی است.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: