به گزارش برنا از اراک، حمیدرضا مهدی‌نیا  در حاشیه آئین راه‌اندازی میز اقتصادی تشکل‌های غیر دولتی اتاق بازرگانی استان مرکزی در جمع خبرنگاران افزود: راه‌اندازی، توانمندسازی و حمایت از تشکل‌های اقتصادی مهمترین وظیفه این نهاد است.


وی ادامه داد: با راه‌اندازی میز اقتصادی در حوزه‌های مختلف صنعت، معدن، کشاورزی، تجارت و خدمات، تمامی فعالیت‌های اقتصادی به آنها واگذار می‌شود و اتاق بازرگانی نیز در این مسیر برای تشکل‌ها بسترسازی می‌کند.


رئیس کمیسیون تشکل‌های اقتصادی اتاق بازرگانی استان مرکزی اظهار داشت: تخصیص اعتبارات مورد نیاز، بازاریابی، برگزاری کارگاه‌های آموزشی و نمایشگاه‌های مرتبط از دیگر برنامه‌های اتاق بازرگانی استان مرکزی در میز تشکل‌های غیر دولتی است.


مهدی‌نیا بیان کرد: بدون شک فعالان اقتصادی با ایجاد این تشکل‌ها در قالب انجمن می‌توانند مسائل و مشکلات خود را با هماهنگی اتاق بازرگانی در سطح کشوری پیگیری و حل کنند.


وی اضافه کرد: پیگیری مصوبات، طرح و بررسی موضوعات، بررسی و پایش مشکلات و موانع تولید، افزایش تعامل هر چه بیشتر بخش خصوصی با نهادهای دولتی، بهبود شناسایی چالش‌های فضای کسب و کار از دیگر برنامه‌های اتاق بازرگانی استان مرکزی در حمایت از تشکل‌های اقتصادی است‌.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: