به گزارش  خبرگزاری برنا از استان کهگیلویه و بویراحمد؛ سرهنگ سید محمد موسوی از دستگیری عامل تغییر اطلاعات انتخاب رشته داوطلبان کنکور سراسری سال ۹۹ در این شهرستان خبر داد.

وی در تشریح این خبر افزود: خانمی با مراجعه به پلیس فتا شهرستان گچساران عنوان داشت باتوجه به کسب رتبه مناسب در کنکور سراسری، یکی از رشته های مهندسی را انتخاب کردم اما در زمان اعلام نتایج ، متوجه شدم کلیه اولویت های انتخابی من تغییر کرده است لذا موضوع ضمن هماهنگی با مرجع قضایی به صورت ویژه در دستور کار مأموران پلیس فتا این شهرستان قرار گرفت.

فرمانده انتظامی گچساران ادامه داد: با انجام تحقیقات پلیسی مشخص شد متهم با ورود به صفحه انتخاب رشته داوطلبان تمام اولویت‌های انتخابی آنان را به رشته‌های نامناسب تغییر داده است.

 موسوی اضافه کرد: کارشناسان پلیس فتا شهرستان متهم را که خود نیز از شرکت کنندگان کنکور سراسری بوده و با شاکی اختلافات شخصی داشته شناسایی و دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان گچساران با اشاره به اینکه متهم پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شد، از شهروندان خواست از اشتراک اطلاعات شخصی و محرمانه خود در فضای مجازی و افراد خودداری کنند.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: