به گزارش خبرگزاری برنا از استان کهگیلویه و بویراحمد؛ سیداحمد توسلی‌ نیا اظهار داشت: حاج قاسم سلیمانی یک مکتب و یک فرهنگ بود که این مکتب می تواند برای همه ما درس باشد.

مسئول مرکزآفرینش های فرهنگی هنری بسیج استان کهگیلویه وبویراحمد عنوان کرد: سالگرد شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی فرصتی است تا بیش از پیش به ابعاد شخصیتی این شهید بزرگوار توجه کرده و مکتب حاج قاسم را که مکتبی در امتداد مکتب امام خمینی (ره) و بروز مکتب بنیان‌گذار جمهوری اسلامی ایران در عصر حاضر در مواجهه با استکبار جهانی و صهیونیزم است، بیشتر بشناسیم.

وی ابراز کرد: این سردار سرافراز در نهایت توسط شقی‌ترین و خبیث‌ترین انسان‌ها به شهادت رسید و این نشان از عظمت این شهید بزرگوار دارد که خود استکبار به طور مستقیم وارد میدان شد و این سردار اسلام را به شهادت رساند.

توسلی‌نیا تصریح کرد: سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی زنده است و زنده خواهند ماند و نسل امروز در پیروی از مکتب حاج قاسم که پیروی از مکتب امام راحل است، نشان خواهد داد که قدردان تلاش‌ها، زحمات و خون این شهید بوده و تربیت‌یافتگان مکتب وی، مسیر سردار دل‌ها را ادامه خواهند داد تا پیروزی نهایی نصیب مستضعفان جهان و مردم ایران شده و پرچم انقلاب در دستان صاحب اصلی آن قرار گیرد.

این مسئول بیان داشت: هنر می‌تواند بسیاری از اصول و ارزش‌های اخلاقی را برای جامعه معرفی کند. هنر می‌تواند در تعمیق روحیه انسانگرایی محیط و جامعه موثر واقع شود و از این منظر، موثرترین روش و فرصت برای یادآوری ارزش‌های اخلاقی و انسانی در محیط است. مرکز آفرینش­های هنری در راستای همین امر و رسالت امروز خود، در جهت معرفی مکتب حاج قاسم اقدام به تولید آثارویژه ای در حوزه فرهنگ و هنر نمود.

وی با اشاره به اهمیت و تاثیر فراوان هم افزایی نهادهای فرهنگی در کیفیت تولید آثار فاخرابراز داشت: نماهنگ سرود درد زمستانی، انیمیشن رجعت و کمیک موشن مثل ستاره بمناسبت سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی  در مرکز آفرینشهای فرهنگی و هنری بسیج کهگیلویه و بویراحمد ساخته شد.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: