به گزارش خبرگزاری برنا از گرگان؛ امروز و طبق دعوت‌نامه ارسالی به ادارات عضو جلسه هماهنگی و پیگیری ستاد مناسب‌سازی استان گلستان آماده برگزاری بود که با دستور دکتر حق‌شناس لغو گردید.

حق‌شناس در آغاز جلسه گفت: با توجه به اهمیت موضوع کمیته مناسب‌سازی و عدم حضور برخی از مدیران کل دستگاه‌های اجرایی عضو این ستاد استان جلسه از حدنصاب خود پایین‌تر بوده و آن را لغو اعلام می‌کنم.

وی تصریح کرد: این جلسه در هفته بعد با حضور تمام مدیران کل عضو و مدعو در همین مکان برگزار خواهد شد که حضور مدیران کل شخصاً الزامی است.

سید مهدی حسینی مدیرکل بهزیستی گلستان بابیان اینکه ستاد مناسب‌سازی دارای 10 عضو مدیرکل دستگاه‌های اجرایی استان و 2 عضو از انجمن‌های معلولین است. گفت: امروز فقط 5 مدیرکل و 2 عضو انجمن حضورداشته و مابقی مدیران معاون یا کارشناس خود را به نمایندگی در جلسه اعلام کرده بودند.

سید مهدی حسینی افزود: متأسفانه به دلیل عدم حضور برخی مدیران در جلسات و عدم اجرای کامل مصوبات جلسات قبل رتبه استان مناسب‌سازی استان را در جایگاه 22 قرار داده که تغییر آن نیازمند همراهی و همدلی تمام متولیان و دستگاه‌های اجرایی استان است.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: