به گزارش خبرگزاری برنا از استان کهگیلویه و بویراحمد؛ شاهرخ کناری در نشست ستاد مقابله با کرونا اظهار داشت: خودروهای که بعد از ساعت ۲۱ در شهریاسوج تردد کنند هم جریمه می‌شوند.

وی افزود:این تصمیم برای جلوگیری از شیب صعودی آمارمبتلایان به ویروس کرونا در شهرستان بویراحمد گرفته شده است.

فرماندار شهرستان بویراحمد با اشاره به فعالیت برخی از واحدهای گردشگری در شرایط کرونانی بیان کرد: ۶۱ واحد گردشگری در کهگیلویه و بویراحمد مجوز فعالیت دارند و ۱۵۰ واحد غیرمجاز فعالیت می‌کند.

معاون منابع انسانی استانداری کهگیلویه و بویراحمد نیز در این نشست گفت: هنوز برخی از مدیران شهرستانی و روسای شعب بانک‌ها کرونا را جدی نگرفته اند.

آذر صفایی نیا اظهار داشت: برخی از باغ‌های آبشار در اواخر شب و در تاریکی شب در حالی که درهای آن‌ها بسته است مملو از جمعیت است که مسئول این شلوغی در باغ‌ها میراث فرهنگی است که باید ظرف یک هفته این مشکل برطرف شود.

وی با بیان اینکه افزون بر سه هزار و ۸۰۰ نفر از مبتلایان ویروس کرونا کارکنان ادارات، صنوف و شرکت‌ها هستند، افزود:هر اداره باید یک رابط بهداشتی داشته باشد و مسائل و مشکلات خود را با مرکز بهداشت در میان بگذارد.

رئیس بیمارستان شهید جلیل یاسوج نیز در این نشست گفت: از ابتدای شیوع ویروس کرونا تاکنون افزون بر ۱۳ هزار نفر به بیمارستان شهید جلیل یاسوج مراجعه کردند که بیش از  هزار و پنج هزار نفر از آن‌ها در این بیمارستان بستری شدند.

سعید جاودان سیرت با بیان اینکه با اعمال محدودیت ها ورودی‌ بیماران کاهش پیدا کرده است افزود: در حال حاضر ۶۵ نفر در بیمارستان شهید جلیل یاسوج بستری هستند که ۲۰ نفر از آن‌ها در بخش مراقبت های ویژه بستری هستند.

رئیس بیمارستان شهید جلیل یاسوج بیان کرد: تشخیص اولیه ویروس کرونا بسیار مشکل است چرا که این ویروس در شرایط جدید خود را تا یک ماه هم نشان می‌دهد.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: