به گزارش خبرگزاری برنا از استان کهگیلویه و بویراحمد؛ علی خوشنودی با اشاره به شکستگی های به وجود آمده در خطوط انتقال و شبکه توزیع آب شرب شهر سی سخت و روستاهای شهرستان دنا بر اثر زلزله اظهار کرد: شکستگی خطوط انتقال آب شرب روستاهای دارشاهی، گزدون و خمینی آباد و تخریب بعضی از نقاط خطوط انتقال آب روستاهای کریک، تنگ پوتک و ده شیرین از جمله این خسارتها بود.

مدیر امورآب و فاضلاب شهرستان دنا گفت: بر اثر  زلزله تابلو برق ایستگاه پمپاژ روستای چناربرم دچار سوختگی و آب شرب روستا های سمرون وگورگنجو نیز گل آلود شد.

خوشنودی همچنین از شکستگی خط انتقال روستای ده شیخ درچندین نقطه و ترکیدگی دیوار ساختمان نگهبانی تصفیه خانه فاضلاب شهر سی سخت و سوختن هواکش های تصفیه خانه فاضلاب در اثر این زلزله خبر داد.

وی تصریح کرد: از ساعت های اولیه روز جاری آبرسانی سیار و با تانکر به بعضی از روستاهای شهرستان دنا از جمله دارشاهی و خمینی آباد آغاز و تا تعمیر کامل خطوط انتقال و شبکه های توزیع آب و وارد مدار بهره برداری گردیدن خطوط و شبکه های آبرسانی مورد نظر، تمامی روستاهای نیازمند به آب در شهرستان دنا با رعایت بهداشت از نعمت آب آشامیدنی سالم بهره‌مند خواهند گردید.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: