به گزارش خبرگزاری برنا از استان کهگیلویه و بویراحمد؛ مدیرکل راهداری و حمل نقل جاده ای استان گفت: با وجود بارش برف و باران که از دیشب در مناطق سردسیری و گرمسیری استان آغاز شده و تا کنون ادامه دارد همه محور‌های اصلی، فرعی و روستایی  استان باز است و تردد در این محورها ادامه دارد.

محمدحسین نصیری راد افزود: بارش‌ها در مناطق گرمسیری کهگیلویه و بویراحمد بصورت باران و در مناطق سردسیری این استان بصورت برف و باران است.

نصیری راد اضافه کرد: با توجه به آمادگی نیرو‌های راهداری و استقرار به موقع ماشین آلات راهداری در محور‌های برف گیر استان کار برف روبی، نمک پاشی و ماسه پاشی در این محور‌ها ادامه داشته و همه محور‌های برف گیر استان از جمله یاسوج به شیراز، یاسوج به کاکان و اقلید، یاسوج به سی سخت و یاسوج به سپیدار ودهدشت باز  و ترافیک در این محور‌ها روان است.

وی با بیان اینکه همه جاد‌های روستایی استان  هم باز است ادامه داد: تردد در جاده ۲۰ روستای کهگیلویه و بویراحمد به علت خاکی و گلی بودن به سختی انجام می‌شود.

مدیر کل راهداری و حمل نقل جاده ایی استان گفت: ۲۰۰ نیروی راهداری با بکار گیری ۱۵۰ دستگاه ماشین آلات سبک و سنگین راهداری در ۲۴ راهدارخانه ثابت و سیار استان آماده بازگشایی و خدمات رسانی به کاربران جاده ای در محور‌های استان هستند.

نصیری راد افزود: هم استانی ها در این روز‌های برفی و بارانی از سفر‌های غیر ضروری خودداری کرده و در صورت قصد سفر حتما وسایل گرمایشی مناسب و آذوقه تهیه کرده و خودروی خود را به تجهیزات لازم بویژه زنجیر چرغ مجهز کنند.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: