به گزارش خبرگزاری برنا از استان کهگیلویه و بویراحمد؛ محمد مهدی حاج محمدی در نشست پرسش و پاسخ با کارکنان زندان‌های کهگیلویه و بویراحمد اظهار داشت: 5 هزار پرسنل پاسدار در سازمان‌های زندان‌های کشور جذب می‌شوند و در تلاش هستیم این اتفاق مبارک را سریع اجرا کرده و در راستای کاهش بار کاری پرسنل زندان های کشور گام برداریم.

وی با بیان اینکه کارکنان زندان‌ها باید در نقش مروج اسلام بوده و به پرورش اخلاق انسانی و اسلامی بپردازند، عنوان کرد: امام خمینی (ره) نیز فرمودند که زندان باید دانشگاه تربیتی، آموزشگاه نیکی‌ها و پرورشگاه خوبی‌ها باشد.

حاج‌محمدی خاطر نشان کرد: اگر هدفگذاری و تلاش ما بر تربیت و اصلاح اصول رفتاری افراد باشد، جامع ما را محترم شمرده و حرمت به حقی برای ما قائل خواهد شد.

رئیس سازمان زندان‌های کشورتاکید کرد: در روزهای گذشته که این لایحه در مجلس شورای اسلامی بررسی شد همکاران ما حضور داشته و با تهیه و توزیع بروشور حاوی اطلاعات این لایحه در راستای اشراف نمایندگان بر اهمیت و نیز سختی کار کارکنان زندان ها تلاش کردند.

گفت: در اولویت‌های دوازده‌گانه ما، اولویت اصلی رضایتمندی پرسنل است و این اعتنای ما نسبت به حقوق کارکنان و پرسنل زندان ها نشان از اهمیت این قشر در ایفای ماموریت‌های محول شده دارد.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: