به گزارش برنا از اراک، عابد حقدادی در حاشیه آیین معرفی رئیس جدید اداره ورزش و جوانان شهرستان ساوه و بازدید از مجموعه های ورزشی فجر و سعید چمران  گفت: طبق برنامه ریزی های انجام شده، سفر دکتر سلطانی فر به استان مرکزی تا ۱۰ روز آینده انجام خواهد شد.

وی اظهار داشت: مجموعه طبقاتی زرندیه، خورشید خمین، سالن یک هزار نفری محلات و مجموعه ورزشی فجر و کفاش زاده در ساوه از جمله طرح های افتتاحی در سفر وزیر ورزش و جوانان به استان مرکزی است.

مدیرکل ورزش و جوانان استان مرکزی در مورد روند بازسازی ورزشگاه شهید چمران که باعث شد میزبانی مسابقات لیگ دسته اول کشور برای خوشه طلایی از دست برود، گفت:برای بازسازی چمن و تکمیل سایر ملزومات ورزشگاه شهید چمران باید پیمانکار جدیدی انتخاب کنیم زیرا پیمانکار کنونی دیگر حاضر به ادامه همکاری نیست.

وی افزود: با توجه به اینکه رقم قرارداد با پیمانکار کنونی مربوط به ۲ سال گذشته است و همچنین لحاظ کردن افزایش قیمت ها، امکان ادامه فعالیت برای او در شرایط فعلی میسر نیست.
وی اظهار داشت: پیمانکار از ما درخواست فعال سازی ماده ۴۸ پیمان کرد و ما هم ناگزیر باید ادامه روند بازسازی ورزشگاه شهید چمران را با پیمانکار دیگری انجام دهیم یا اینکه پیمانکار فعلی در مناقصه جدید شرکت کند.
حقدادی گفت: محدودیت های مالی یکی از مشکلات اداره کل ورزش و جوانان استان مرکزی است و در شهرستان ساوه هم با یک سوم منابع فعالیت می کنیم.
وی گفت: برای احداث زمین چمن و تجهیز مجموعه ورزشی فجر ساوه که قراداد آن ۲۵ میلیارد ریال است، حدود ۱۹ میلیارد ریال و حدود ۲۰ میلیارد ریال هم در مجموعه ورزشی چمران به پیمانکاران بدهی داریم.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: