به گزارش برنا از اراک، دکتر آذین احمری  با بیان اینکه دریافت واکسن برای بیماران سرطانی داوطلبانه است، افزود: بیماران سرطانی در سه بخش اولویت بندی شده‌اند تا با مراجعه به بیمارستان آیت‌الله خوانساری واکسن کرونا را رایگان دریافت کنند.

وی اولویت اول را شامل بیمارانی عنوان کرد که در دوره فعال شیمی درمانی قرار دارند و اولویت دوم شامل بیماران سرطانی است که رادیوتراپی می‌شوند.

وی اظهار داشت: اولویت سوم بیمارانی هستند که دوره درمان آنان به پایان رسیده و می توانند برای دریافت واکسن کرونا اقدام کنند.

رئیس بیمارستان آیت‌الله خوانساری اراک گفت: اطلاع‌رسانی به جامعه هدف بیماران سرطانی در مرحله اول شامل بیمارانی می‌شود که به بیمارستان خوانساری مراجعه فعال دارند و در مرحله دوم بیمارانی که درحال پیگیری درمان هستند.

دکتر احمری افزود: بیماران سرطانی برای دریافت واکسن کرونا باید برگه گواهی پاتولوژی همراه داشته باشند و اگر بیمار در حال درمان است باید برگه تایید پزشک را برای دریافت واکسن ارایه کند.

وی اظهار داشت: ۵۰۰ دُز واکسن خارجی برای بیماران سرطانی استان در مرحله اول پیش بینی‌شده و افرادی که دُز اول را دریافت می‌کنند باید بعد از سه هفته دُز دوم را برای تکمیل فرایند تزریق دریافت کنند.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: