به گزارش برنا خراسان جنوبی، حسن عزیزی مدیر کل ورزش و جوانان استان در این جلسه گفت : با توجه به اینکه زیر ساخت های مختلفی در حوزه سازمان های مردم نهاد دارند می بایست اعضای سمن ها بتوانند از آموزش های هنری و علمی بهره مند شوند و ما می توانیم از این ظرفیت در راستای اهداف و برنامه های جوانان استفاده کنیم .
 
حسن عزیزی ادامه داد : در تحقق بحث شعار امسال مقام معظم رهبری( مدظله العالی) که بحث تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها، این ظرفیت ها را می توانیم پیش رو داشته باشیم و باید در تولید محتوا به موضوعاتی که اولویت جوانان است توجه داشته باشیم که از جمله در حوزه ازدواج و خانواده، در بحث بیانیه گام دوم انقلاب و این که ما چه مصداق های عینی را در قالب بیانیه گام دوم انقلاب می توانیم پیگیری کنیم این مهم می تواند یکی از مهمترین موضوعات باشد .
 
وی تصریح کرد : یکی از مهمترین موضوعاتی که باید خیلی به آن توجه داشته باشیم بحث ایجاد مشارکت حداکثری مردم در انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری و همچنین ششمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا می باشد که باید بلاتردید این موضوع به ویژه با اولویت جوانان رای اولی و حضور حداکثری مشارکت مردم در انتخابات در حوزه جوانان مد نظر قرار گیرد .
 
حسن عزیزی با توجه به این که ثبت نام انتخابات شوراهای شهر و روستا آغاز شده است گفت : ما باید تلاش کنیم تا از جوانان علاقمند و با دانش که در روستاها هستند آن ها را به سمت عضویت در شوراها سوق دهیم تا ما بتوانیم آن جریان نخبه پروری در جوانان را دنبال کنیم .
 
وی افزود : بحث مشارکت حداکثری مردم در گرو آگاه سازی مردم به ویژه جوانان در انتخاب فرد اصلح می باشد و با توجه به شرایط و مباحثی که در جوانان وجود دارد ما باید به آن بپردازیم.

 

 
 

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: