به گزارش برنا خراسان جنوبی؛ فرهادی با اعلام این خبر گفت: این مذاکرات، پیرو تأکید استاندار و در راستای اهداف و برنامه‌های ستاد توسعه خاوران صورت گرفت.
وی تأکید کرد: در این مذاکرات، ضمن معرفی ظرفیت های استان و مزیت های سرمایه گذاری، طرح هایی که به همت مدیران حوزه اقتصادی استانداری در ستاد توسعه خاوران تهیه شده بود، ارائه شد.
معاون استاندار تصریح نمود: یکی از این مؤسسات، شرکت ساختمانی خورشید درخشان هشتم توس از زیر مجموعه های موسسه اعتباری ملل بود که به عنوان یک هلدینگ اقتصادی، ساختمانی، تجاری، اقامتی و گردشگری با هدف جهش اقتصادی در رشته های مختلف تخصصی ساختمانی فعالیت می کند.
فرهادی افزود: طی گفتگو با مدیر عامل مؤسسه مالی اعتباری ملل، از پروژه بزرگ جهان مال در مشهد بازدید شد.
وی متذکر شد: رایزنی برای حضور در طرح های سرمایه گذاری خراسان جنوبی و ارائه طرح های پیشنهادی ستاد توسعه خاوران از مهمترین اهداف این بازدید و دیدار بود.
به گفته وی؛ از این مجموعه برای حضور در استان و اطلاع از وضعیت موجود زمینه های سرمایه گذاری دعوت شد.
معاون استاندار گفت: نشست تخصصی با مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره شرکت سرمایه گذاری پارسه نیز از دیگر برنامه ها بود.
فرهادی تصریح نمود:در این جلسه ضمن معرفی زمینه های سرمایه گذاری به ویژه در بخش مسکن و طرح های عمرانی استان، از ظرفیت های سرمایه گذاری این مجموعه گفته شد.
وی تأکید کرد: با عنایت به شرایط مطلوب استان و زمینه های فراهم شده برای سرمایه گذاران، رغبت برای حضور و فعالیت وجود دارد.
به گفته وی؛ با ورود ابرسرمایه گذاران و تأکید استاندار بر استفاده از ظرفیت های مردمی در طرح های اقتصادی مبتنی بر پتانسیل های استان، آینده روشنی برای توسعه استان وجود دارد.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: