به گزارش برنا از اراک ، محمد همتی در گفتگو با برنا افزود :   هاشم صیامی در  نشست با عابد حقدادی  پیرامون توجه ویژه به ورزش دوومیدانی در استان و در اختیار گذاشتن امکانات و زیرساخت‌ها در جهت رشد و پیشرفت وضعیت رشته پایه و مادر دو و میدانی بحث و تبادل نظر داشت.

 همتی اظهار داشت : در این جلسه   مدیر کل ورزش و جوانان استان مرکزی نیز در خصوص حمایت همه جانبه از ورزش دو و میدانی به منظور رشد و ارتقاء ورزش مادر در استان و همچنین پشتیبانی از روند آماده سازی حسین رسولی قهرمان ماده پرتاب دیسک جوانان آسیا به منظور کسب سهمیه حضور در بازی‌های المپیک توکیو قول مساعد داد.

 وی گفت : در ادامه همچنین طرفین در خصوص اعطای میزبانی رقابت‌های دوو میدانی قهرمانی بزرگسالان کشور در هر دو بخش بانوان و آقایان به استان مرکزی و چگونگی برگزاری مطلوب این رقابت‌ها بحث و تبادل نظر داشتند.

همتی به دیگر برنامه های این سفر اشاره کرد و گفت: بازدید از پیست ورزشگاه ۱۵ هزار نفری مجموعه ورزشی  امام خمینی (ره ) اراک و‌ امکانات موجود در آن برای برگزاری مسابقات قهرمانی کشور، بازدید از  پیست تارتان  در دست احداث‌ شهدای پنجم مرداد  که با قول مساعد مدیر کل مقرر شد به عنوان کمپ تخصصی ورزش دوومیدانی در شهرستان اراک مورد بهره برداری قرار گیرد نیز از دیگر برنامه‌های سفر یک روزه رییس فدراسیون دو و میدانی کشور به استان مرکزی بود.

وی در پایان اظهار داشت : در این دیدار علی رضایی دبیر فدراسیون دو و میدانی و همچنین مجید فروتن رییس هیات دو و میدانی استان مرکزی نیز حضور داشتند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: