به گزارش برنا، اخبار مهم گروه سیاسی خبرگزاری برنا به این شرح است:

یک چهره سیاسی اصولگرا:

رییسی در قوه قضاییه بماند بهتر است/ برخی کاندیداها خود را مطرح می‌کنند تا بلکه در سطح پایین‌تری مثل وزارت پست بگیرند/ ساختار اصولگریان و اصلاح طلبان در رسیدن به اجماع مشکل دارد

یک چهره سیاسی اصولگرا عنوان کرد: به عقیده من آقای رییسی تنها کسی است که می تواند اصلاحات در قوه قضاییه را به عنوان امری حیاتی ادامه بدهد.

************************************

سخنگوی حزب ندای ایرانیان:

کاندیدای اختصاصی ما ظریف و خرازی هستند/ هفته آینده تحولات چشمگیر در انتظار صحنه انتخابات کشور خواهد بود/ کاندیداهای مرحله اول مورد نظر حزب را شنبه به جبهه معرفی می‌کنیم

سخنگوی حزب ندای ایرانیان گفت: کاندیداهای اختصاصی ما همچنان که قبلا اعلام کردیم آقایان محمد جواد ظریف و صادق خرازی هستند.

**************************************

یک فعال سیاسی اصلاح طلب:

پوشش رسانه‌ای به هتاکان کمک می کند/ اگر دیدگاه مقابل حتی در بیابان جمع شوند سریعا مطلع شده و آنها را جمع می‌کنند

یک چهره سیاسی اصلاح طلب با اشاره به برگزاری تجمع علیه وزیر امور خارجه تصریح کرد: اگر دیدگاه مقابل حتی در بیابان جمع شوند سریعا مطلع می شوند و ماجرا را جمع می کنند.

*****************************************

«محمد شریعتمداری» جدیدترین کاندیدا انتخابات ریاست جمهوری

محمد شریعتمداری، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، به عنوان جدیدترین کاندیدا انتخابات ریاست جمهوری برای سال 1400 اعلام کاندیداتوری می کند.

**************************************

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس:

دوقطبی ظریف و شهید سلیمانی افتادن در تله دشمن است

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس نوشت: تامین منافع و امنیت ملی ایران نیازمند دیپلماسی هوشمندانه و بازدارندگی دفاعی است. ایجاد تقابل بین این دوبازوی قدرتمند ملی، زیانبار است.

***************************************

زمان برگزاری نشست وین مشخص شد

نشست کمیسیون مشترک برجام امروز در وین برگزار می شود.

****************************************

انتخابات در رسانه‌های دیگر

روزنامه‌ها و سایت های خبری در روز شنبه (11اردیبهشت ماه) همچنان به بحث داغ انتخابات پرداخته‌ و اغلب نیز درباره کاندیداها و همچنین وضعیت اصولگرایان در انتخابات پیش رو به نگارش پرداختند که در نظر داریم روزانه بخشی از این گزارش و اخبار را منتشر کنیم.

****************************************

ادامه فحاشی عناصر سلطنت طلب و گروهک منافقین علیه برجام

جمع معدودی از عناصر وابسته به گروهک منافقین و یا سلطنت طلب که از چندین روز قبل اقدام به برپایی چادری در مقابل درب ورودی هتل محل برگزاری مذاکرات کرده اند، به تحرکات ایذایی خود از طریق فحاشی علیه تیم مذاکره کننده و اعضای تیم ادامه می دهند.

****************************************

تحلیلگر ارشد مرکز بررسی‌های استراتژیک ریاست‌جمهوری:

مواضع طرفین بسیار نزدیک‌تر شده است/ در آینده نزدیک شاهد تحولات خواهیم بود

تحلیلگر ارشد مرکز بررسی های استراتژیک ریاست جمهوری در خصوص نشست برجام گفت: به نظر می رسد در گفتگوها که هنوز هم در جریان دارد مواضع طرفین بسیار نزدیکتر شده است.

****************************************

امروز در وین؛

عراقچی و اولیانوف دیدار کردند

در آستانه برگزاری نشست کمیسیون مشترک، صبح امروز دیداری نسبتا مفصل و طولانی میان سید عباس عراقچی رئیس هیأت مذاکره‌کننده ایرانی و میخائیل اولیانوف رئیس هیأت روسی در وین، برگزار شد.

*****************************************

معاون اول رئیس جمهوری:

برخی از فضای مجازی دلهره دارند/ اینکه الان نامزد نداریم به دولت بر نمی‌گردد/ هیچ وقت نگفتم که نامزد نمی‌شوم، تابع جمع هستم/ ظریف از مذاکرات وین راضی است/ به خاطر شکایت احمدی نژاد به دادگاه رفتم

معاون اول رئیس جمهوری گفت: به همه دوستانی که نگرانند و به گونه ای اظهار نظر می کنند که از توسعه فضای مجازی رضایت ندارند می گویم که چرا باید ترسید.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: