به گزارش برنا؛ سرهنگ هادی عبادی، سرپرست پلیس راه استان مازندران در تشریح این خبر، بیان کرد: به منظور اجرای عملیات لکه گیری و روکش آسفالت در محورهای هراز سوادکوه و کندوان محدودیت های تردد در این محورها به اجرا در خواهد آمد.

او تصریح کرد: به همین منظور در محور کندوان از کیلومتر۵۳ تا ۵۹ این محور در محدوده هزارچم تا ۹ تیرماه ۱۴۰۰ از ساعت ۸ صبح تا ۵ بعد از ظهر روزهای یکشنبه، دوشنبه و سه شنبه و همچنین از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ ظهر روز چهارشنبه، تردد همزمان با اجرای عملیات با محدودیت و رعایت جوانب احتیاط امکان پذیر است.

سرپرست پلیس راه استان مازندران، افزود: در محور سوادکوه از کیلومتر ۴۵ تا ۸۶ حدفاصل پل سفید تاگدوک و در محورهراز از کیلومتر ۲۰ تا ۱۰۰ این محور حد فاصل پارک جنگلی تا منظریه، از یکم خرداد تا ۲۰ شهریورماه از ساعت ۱۲ ظهر تا ۵ بعد از ظهر روز شنبه و از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ ظهر روزهای دوشنبه و سه شنبه تردد همزمان با اجرای عملیات و با محدودیت و رعایت جوانب احتیاط انجام خواهد گرفت.

عبادی با بیان این که، این محدودیت ها شامل روزهای روزهای پنج شنبه، جمعه، ایام تعطیل و همچنین روزهای قبل و بعد از تعطیلات چند روزه نخواهد بود یادآور شد: رانندگانی که قصد تردد در این محورها در روزها و ساعت های یاد شده را دارند طوری برنامه ریزی کنند که با مشکل تردد مواجه نشوند.

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: