به گزارش برنا؛ یکی از بزرگترین و اصلی ترین آرزوهای هر یک از ما ازدواج با شخص مورد علاقه مان و تشکیل زندگی جداگانه با او می باشد تا بتوانیم زندگی جدید و جذابی را با شریکی جدید آغاز کنیم. اما شاید همیشه همه چیز اونجوری که تصور می کنیم، پیش نرود و با برخی کلمات و جملات شوکه شویم که شاید ساعت های طولانی ما را درگیر خود کند.

برای مثال تصور کنید که در حین عروسی و ازدواج، همسر شما در خواست فروش خانه و خرید انگشتر با الماس گران قیمتی را از شما داشته باشد. واکنش شما در مقابل خواسته او چیست؟ آیا چنین کاری را انجام می دهید؟

عروس جوان که هنوز نامش منتشر نشده است، در طی ادعای اخیر خود گفت که برای بدست آوردن پول کافی برای خرید انگشتر گران قیمت که در آن الماس بنفش بکار رفته است، در طی تصمیمی با همسر خود، اقدام به فروش خانه کردند و با انتخاب طرح مورد نظر خود، انگشتر گران قیمت عروسی را سفارش دادند!!!

او تصاویر مختلفی از انگشتر گران قیمت خود که گویی برای دست او بسیار تنگ می باشد را در صفحه اجتماعی اش منتشر کرد و اعلام کرد برای خرید آن و بدست آوردن هزینه کافی، اقدام به فروش خانه نمودند!! این تصاویر که توسط عروس جوان منتشر شده است، اخیرا یکی از پربازدیدترین تصاویر در صفحات مجازی بودند که توانست با واکنش های مختلفی روبرو شود!

برای مثال برخی از کاربران با این نظر، واکنش نشان دادند :" چرا برای خرید انگشتر خانه خود را فروختید.

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: