به گزارش برنا؛ سرهنگ جابر پاپری، رئیس پلیس راهور استان بوشهر گفت: بر اساس مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا ورود و خروج خودروها از شهرستان‌های قرمز و نارنجی ممنوع است و بر این اساس ماموران پلیس راه مستقر در ورودی  این شهرستان‌‎ها در استان بوشهر با احساس مسئولیت در قبال سلامت جامعه و بدون هیچگونه اغماض با افراد خاطی برخورد می‌کنند.

او اضافه کرد: باتوجه به اینکه رنگ‌بندی و محدودیت‌های کرونایی به طور مداوم از سوی رسانه‌ها اطلاع‌رسانی می‌شود، ماموران پلیس راه در ابتدا به رانندگان متخلف تذکر می‌دهند و در صورت بی‌توجهی جریمه صورت می‌گیرد.

رئیس پلیس راهور استان بوشهر یادآور شد: در زمان حاضر شهرستان‌های دیر، تنگستان، عسلویه، کنگان، دشتستان، و دشتی استان بوشهر در وضعیت قرمز و شهرستان‌های دیلم، گناوه بوشهر و جم در وضعیت نارنجی کرونایی قرار دارند.

پاپری ادامه داد: محدودیت‌های تردد شبانه نیز کماکان از ساعت ۲۲ تا سه صبح در همه شهرستان‌های استان بوشهر اعمال می‌شود و خودروهای متخلف بنابر قانون جریمه می‌شوند.

جریمه تردد در شهرهای قرمز یک میلیون تومان، در شهرهای نارنجی ۵۰۰ هزار تومان و جریمه تردد شبانه در ساعات غیر مجاز میزان ۲۰۰ هزار تومان اعلام شده است.

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: