به گزارش برنا خراسان جنوبی؛ ملانوری با اعلام این خبر به تشریح دیدارش با نوراله زاده مدیر عامل صندوق کارآفرینی امید پرداخت.
وی خاطرنشان کرد: صندوق کارآفرینی امید برای حمایت از طرح ها و کسب و کارهای روستایی استان بخصوص در حوزه فرآوری محصولات معدنی و استراتژیک زرشک، زعفران و عناب قول مساعد داد.
به گفته وی؛ نوراله زاده، دستورات لازم برای تأمین اعتبار قریب به ۳۰۰ میلیارد ریال طرح های و برنامه های درخواستی استان را صادر نمود.
استاندار در این دیدار، از خدمات و برنامه‌های صندوق کارآفرینی امید در حمایت مالی از طرح های اشتغالزا و کسب و کارهای خرد و کوچک در سطح استان خراسان جنوبی تشکر و قدردانی کرد.
شایان ذکر است؛ در این جلسه که با هدف پیگیری افزایش اعتبارات قانون حمایت از اشتغال روستایی و عشایری، اعتبارات مورد نیاز برای پرداخت تسهیلات به کارآفرینان و افراد جویای کار در مناطق شهری و حاشیه شهر و نیز پیگیری و درخواست افزایش اعتبارات لازم در راستای تحقق تفاهم نامه های وزارتخانه های تعاون، کار و رفاه اجتماعی، فرهنگ و ارشاد اسلامی، میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی، جهاد کشاورزی و استانداری خراسان جنوبی برگزار شد، با حضور زنگنه مدیر صندوق کارآفرینی امید استان همراه بود.

 

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: