به گزارش برنا خراسان جنوبی؛ ملانوری با بیان این مطلب در مراسم افتتاح طرح "پیک هوشمند شهری" و در ارتباط ویدئوکنفرانسی با معاون وزیر و مدیرعامل شرکت ملی پست ایران خاطرنشان کرد: سامانه های پستی ، بهترین فرصت برای ارائه محصولات استان به بازارهای مختلف می باشد.
وی با اشاره به تغییر و تحولات پست در شرایط فعلی در مقایسه با گذشته ، تصریح نمود: توسعه خدمات با توجه به نیاز روز بشر ، جایگاه خوبی را به پست داده است.
استاندار اظهار داشت: در شرایط فعلی، هم به واسطه پیشرفت تکنولوژی و هم شیوع بیماری کرونا ، بیش از هر زمانی به خدمات نوینی پستی احساس نیاز می شود.
ملانوری به تأثیر کرونا بر همه حوزه ها اشاره کرد و گفت: وزارت ارتباطات به جهت پوشش دهی نیازهای مردم در این ایام کرونایی اقدامات درخوری انجام داده که از آن جمله می توان به تأمین زیرساخت های ارتباطی اشاره کرد که در آموزش دانش آموزان و دانشجویان مؤثر بود.
وی ادامه داد: رونق گرفتن استارتاپ ها و بازارهای اینترنتی و الکترونیکی از نتایج مطلوب توسعه زیرساخت های ارتباطی بود که مورد اقبال مردم واقع شد.
استاندار در ادامه به ظرفیت های گردشگری، کشاورزی، معدن و مرز استان اشاره کرد و گفت: در زمینه معرفی محصولات مرتبط با این چهار محور توسعه ای و عذضه کالاهای مرتبط با آنها، پست ظرفیت بسیار خوبی است.

 

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: