به گزارش برنا از اراک، فرزاد مخلص الائمه در بیست و سومین جشنواره خیران مدرسه ساز استان مرکزی که همزمان با سراسر کشور برگزار شد، افزود: در حوزه اقتصاد نه تنها اولویت بلکه ماموریت استانداری این استان حمایت از تولید است و ماموریتی که ریاست جمهوری در ابلاغیه خود نیز امر کرده‌اند.

وی ادامه داد: مقام معظم رهبری در چند سال اخیر تکلیف آحاد جامعه را حمایت از تولید عنوان فرمودند و امید است با کمک بدنه مدیریتی استان مرکزی، همکاری مسئولان ارشد ملی و کمک نخبگان این مهم در استان محقق شود.

استاندار مرکزی گفت: برنامه‌ای که برای خدمت به مردم این استان به هیات وزیران ارایه شد تحت عنوان سند راهبردی حکمرانی استان است که این سند برنامه محور بوده و با نگاه مسئله محور موضوعات و مسائل استان دنبال می شود.

مخلص الائمه افزود: در این سند هفت محور اصلی از جمله مسائل اقتصادی، زیست محیطی، فرهنگی و توسعه مدیریت استان مرکزی دنبال می‌شود.

وی خیران مدرسه ساز را از ظرفیت‌های ارزشمند استان مرکزی و کشور دانست و گفت: استانداری این استان با بهره گیری از ظرفیت‌های مالی قانونی و سایر ظرفیت‌های غیر مالی بر اساس قانون از آمادگی کامل برای حمایت از خیران مدرسه ساز برخوردار است.

 

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: