به گزارش خبرگزاری برنا از سمنان؛ منوچهر فخری در جلسه انجام آخرین هماهنگی‌ها برای شروع پرواز‌های فرودگاه سمنان اظهار کرد:هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران از فردا در راستای خدمات رسانی هرچه مطلوب‌تر به زائران حضرت علی بن موسی الرضا (ع) پرواز مسافری مابین سمنان و مشهد مقدس را برقرار می‌کند.
 
وی ادامه داد: با انجام پرواز‌های مسافری از سمنان به مشهد مقدس و بالعکس، پرواز‌های فرودگاه سمنان به صورت مرتب و مستمر آغاز خواهد شد.
 
معاون استاندار با بیان اینکه فعلا این فرودگاه هر هفته دو پرواز انجام می‌دهد افزود: بر اساس برنامه‌های پیش بینی شده، پرواز‌های این مسیر در روز‌های سه شنبه و جمعه هر هفته از فرودگاه سمنان انجام می‌شود و مردم و شهروندان هم استانی می‌توانند از این امکان استفاده کنند.
 

منوچهر فخری ظهر امروز در جلسه انجام آخرین هماهنگی‌ها برای شروع پروازهای فرودگاه سمنان اظهار کرد: از روز ۱۴ آبان ماه سال جاری، با پیگیری‌ها و اقدامات انجام‌شده، هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران (هما) مسیر پروازی مشهد مقدس به سمنان و برعکس را برقرار می‌کند.

وی تصریح کرد: هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران در راستای خدمات‌رسانی هرچه مطلوب‌تر به زائران حضرت علی بن موسی‌الرضا (ع)، پرواز مسافری بین سمنان و مشهد مقدس را برقرار می‌کند.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار سمنان افزود: به این ترتیب و با انجام پروازهای مسافری از سمنان به مشهد مقدس و برعکس، پروازهای فرودگاه سمنان به‌صورت مرتب و مستمر آغاز خواهد شد.

فخری بیان کرد: طبق برنامه‌های پیش‌بینی‌شده، پروازهای این مسیر در روزهای سه‌شنبه و جمعه هر هفته از فرودگاه سمنان انجام می‌شود و مردم و شهروندان می‌توانند از این امکان استفاده کنند.

وی گفت: این پرواز در روزهای سه‌شنبه هر هفته ساعت ۹:۴۵ از فرودگاه شهید هاشمی نژاد انجام می‌گیرد و در ساعت ۱۱:۳۰ دقیقه در فرودگاه سمنان به زمین خواهد نشست.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار سمنان ادامه داد: مسیر برگشت این پرواز در همان روز سه‌شنبه در ساعت ۱۲:۱۰ از فرودگاه سمنان به مقصد فرودگاه مشهد مقدس برقرار می‌شود.

فخری افزود: پروازهای این مسیر پروازی بین سمنان و مشهد، با استفاده از هواپیماهای مدرن منطقه‌ای ATR72 انجام می‌شود.

وی بیان کرد: همچنین پروازهای روز جمعه این مسیر در ساعت ۱۰: ۱۰ از فرودگاه شهید هاشمی نژاد مشهد مقدس به مقصد فرودگاه سمنان پرواز خواهد کرد و در ساعت ۱۲ در فرودگاه سمنان به زمین خواهد نشست و مجدداً در ساعت ۱۲:۳۵ دقیقه فرودگاه سمنان را به مقصد مشهد مقدس ترک خواهد کرد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار سمنان گفت: خوشبختانه نخستین پرواز از مبدأ فرودگاه سمنان به مقصد فرودگاه شهید هاشمی نژاد مشهد مقدس با استقبال خوب و بسیار مطلوب مردم و شهروندان عزیز روبه‌رو شد و در حال حاضر، تمام بلیت‌های این مسیر پروازی به‌صورت کامل به فروش رفته است.

 

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: