به گزارش گروه استان‌های خبرگزاری برنا؛ اگر چه مسئولان شهرداری بوشهر می‌گویند نباید کرایه تاکسی‌ها افزایش یابد، اما برخی شهروندان می‌گویند پس از سهمیه بندی بنزین، برخی تاکسی‌های زرد رنگ و تاکسی‌های موقت کرایه بیشتری از آن‌ها می‌گیرند.

در این زمینه، حسن شجاعی پور رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری بندر بوشهر می‌گوید: کرایه تاکسی‌ها افزایش نیافته و مانند زمان پیش از سهمیه بندی بنزین و همان کرایه‌ای است که فهرست آن روی شیشه تاکسی نصب شده است.

او ادامه می‌دهد: بنابراین اگر راننده‌ای بخواهد از مسافران، کرایه بیشتری بگیرد، تخلف کرده و مسافران می‌توانند این تخلف را با شماره تلفن ۱۳۷ گزارش دهند تا برخورد قانونی صورت گیرد.

به گفته رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری بندر بوشهر، با توجه به اینکه ماهانه ۴۰۰ لیتر بنزین به تاکسی‌ها تعلق می‌گیرد تغییری در کرایه‌ها صورت نگرفته است و رانندگان اجازه ندارند کرایه‌ای بیش از قبل دریافت کنند.

شجاعی پور همچنین با اشاره به افزایش خطوط اتوبوسرانی، بیان می‌کند: چند خط از جمله خط شهرک نیایش و نوار ساحلی بوشهر به خطوط اتوبوسرانی این شهر افزوده شده و انتظار داریم که شهروندان از اتوبوس بیشتر استفاده کنند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: