به گزارش برنا از اراک، سید علی آقازاده در جریان افتتاح چند پروژه عمرانی اقتصادی در هشتمین روز از ایام دهه فجر سال جاری در کمیجان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: با روندی که در حوزه سرمایه‌گذاری واحدهای صنعتی چه دولتی و چه خصوصی طی سال های اخیر به ویژه در دولت تدبیر و امید شاهد هستیم، پیش بینی می شود به زودی شاهد رفع محرومیت و تسریع  پیشرفت و توسعه در شهرستان کمیجان باشیم.

 وی افزود: افتتاح چندین طرح بزرگ اقتصادی عمرانی در کمیجان، این شهرستان را یک قدم به سمت توسعه و پیشرفت جلو برده است. امیدواریم بیش از گذشته شاهد تحولات اقتصادی در دیگر مناطق کمتر توسعه یافته استان باشیم .

بر اساس این گزارش ،استاندار مرکزی در بخش دیگر سخنان خود بیان داشت: طی ایام دهه فجر سال جاری چندین پروژه عمرانی اقتصادی با اعتباری بالغ بر ۱۳۰ میلیارد تومان در شهرستان بهره برداری شد. 

 آقازاده اظهار داشت: عمده‌ترین این پروژه‌ها، طرح شبکه آبرسانی آب آشامدنی به شهر میلاجرد، افتتاح یک کارخانه آرد و کارخانه تولید چیپس سیب زمینی نیمه آماده منجمد است. این کارخانه بزرگترین کارخانه در نوع خود در کشور است. 

وی افزود: با راه اندازی و بهره برداری از این دو کارخانه برای بیش از ۳۰۰ نفر به طور مستقیم و غیر مستقیم شغل ایجاد می شود.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: