به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری برنا؛ رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر صبح دوشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: به منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا و رعایت نکات بهداشتی نمایشگاه فروش بهاره که قرار بود از ۱۴ تا ۲۳ اسفندماه برگزار شود، لغو شد.

سیدحسین حسینی اضافه کرد: قرار بود در این نمایشگاه‌ها کالاهایی همچون گوشت قرمز، گوشت مرغ، میوه، پوشاک، کیف و کفش و غیره عرضه شود که به دلیل لزوم رعایت موارد بهداشتی در خصوص جلوگیری از گسترش ویروس کرونا باعث شد تا برپایی آن را لغو کنیم.

وی عنوان کرد: با توجه به لغو برگزاری این نمایشگاه‌ها بوشهر، هزینه‌های پرداخت‌شده برای غرفه‌ها از طریق اتاق اصناف مرکز استان به متقاضیان بازگردانده خواهد شد و نگرانی در این خصوص وجود ندارد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اعلام کرد: تدابیر لازم برای توزیع کالاهای اساسی طرح تنظیم بازار، برنامه‌ریزی فروش فوق‌العاده و همچنین تخفیف قیمت برخی از کالاها نیز در ایام پایانی سال ویژه نوروز پیش بینی شده است.

وی اضافه کرد: برنامه‌ریزی لازم برای تأمین میوه شب عید استان شامل حدود ۸۰۰ تن میوه شامل ۵۰۰ تن پرتقال و ۳۰۰ تن سیب تأمین و ذخیره خواهد شده است که از طریق فروشگاه‌های مجاز با قیمت مصوب طرح تنظیم بازار توزیع خواهد شد.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: