به گزارش خبرگزاری برنا از گیلان ، حسن محمدیاری در دیدار با مدیرکل اوقاف گیلان  با بیان اینکه در مبارزه با فساد قدم های بزرگی برداشته شده است گفت: توجه به قانون گرایی و اینکه هر مدیری در چارچوب قانون و وظایف خود، رفتار داشته باشد فساد را به کمترین حد خواهند رساند.

نماینده مردم تالش، ماسال و رضوانشهر در مجلس در ادامه با اشاره به ضرورت تعامل بین مسئولان و مردم باری پیشبرد امور، اظهار داشت:  مردم باید نتیجه تعامل مسئولان را در بهبود اوضاع کشور و معیشت خود ببینند.

وی مردم تالش را مردمی معتقد و دیندار دانست و گفت: در منطقه شیعه و اهل سنت سال‌ها در کنار هم زندگی می‌کنند.

محمد یاری اعلام کرد: محور فعالیت‌های ما باید وحدت افزایی در جامعه باید باشد.

وی با بیان اینکه مردم تالش مانند همه مردم شریف ایران به بحث وقف اعتقاد دارند، گفت: در خصوص وضعیت موقوفات و آثار و برکات و خدماتی که از سوی سنت وقف عاید مردم شده برای عموم مردم روشنگری شود.

نماینده مردم تالش، ماسال و رضوانشهر در مجلس خاطرنشان کرد: تالش از لحاظ جغرافیایی متنوع است و متاسفانه از نظر بیکاری در صدر است.

محمدیاری ابراز امیدواری کرد: با رونق سنت حسنه وقف بیکاری و مشکلات اقتصادی هم کاهش پیدا خواهد کرد.

حجت الاسلام علیزاده، مدیرکل اوقاف و امور خیریه گیلان نیز با اشاره به آغاز به کار مجلس یازدهم، گفت:  باید با نگاه انقلابی و جهادی کشور را مدیریت کرد.

وی اظهار داشت: مردم به مجلس و قوه قضائیه امید بسته اند.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه گیلان اذعان کرد: فعالیت مجلس و دیگر مسئولان باید روز به روز به امید مردم بیافزاید.

وی بر ارتباط گسترده مسئولان و نمایندگان مجلس تاکید کرد و گفت: اوقاف گیلان آمادگی حضور در جلسات مردمی را با حضور نمایندگان با هدف رفع مشکلات مردم دارد.

علیزاده، سازمان اوقاف را سازمانی فرهنگی توصیف کرد و یادآور شد: سالهاست که سازمان اوقاف بدون دریافت بودجه فرهنگی در حال فعالیت فرهنگی در کشور است.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه گیلان اظهار کرد: تاکنون از سازمان اوقاف در تراز این سازمان حمایت نشده است.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: