به گزارش خبرگزاری برنا از گیلان؛ در نخستین برنامه از سفر دو روزه دکتر محمدباقر نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه به گیلان، با همراهی دکتر ارسلان زارع استاندار گیلان سومین رام از قطار پنج ستاره زندگی افتتاح شد و در مسیر ریلی جذاب و زیبای رشت- مشهد به حرکت در آمد.

قطار زندگی، نخستین قطار پنج ستاره در شبکه ریلی کشور بوده که به طور رسمی در فروردین ۱۳۹۴ توسط شرکت رجا در مسیر مشهد راه اندازی شده است.
 
این قطار پنج ستاره با دارا بودن تنها واگن رستوران دو طبقه در شبکه ریلی کشور با محیطی زیبا و جذاب، به علاوه امکانات دیگر همچون کوپه‌های ۴ تخته ویژه با سرویس‌های خواب بهداشتی وکیوم شده، پذیرایی توسط مهمانداران مجرب، سیستم‌های صوتی و تصویری به صورت wifi و iptv، سرویس‌های بهداشتی ایرانی و فرنگی و امکان تنظیم دمای کوپه توسط مسافر، در سه سطح پذیرایی بر اساس انتخاب مسافران هنگام خرید بلیت، سفری مناسب را برای مسافران فراهم کرده است.
 
شرکت در جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی و جهش تولید گیلان دیگر برنامه نخستین روز سفر معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان برنامه و بودجه به گیلان است.
 
بازدید از فاز دوم مسکن مهر رشت، آغاز ریل گذاری راه آهن رشت-کاسپین-انزلی، آغاز عملیات اجرایی چهار خطه کردن محور پیربازار-ضیابر، بازدید از عملیات اجرایی راه آهن رشت-انزلی، بازدید از عملیات اجرایی راه آهن رشت-کاسپین و بازدید از کنارگذر انزلی از برنامه‌های دومین روز سفر دکتر محمدباقر نوبخت به گیلان است.
با دوستان خود به اشتراک بگذارید: