به گزارش خبرگزاری برنا از گیلان ؛ ارسلان دمیرچی ، رییس دانشکده  تربیت بدنی وعلوم ورزشی گیلان در خصوص این همکاری اظهار داشت: دانشکده ما با اهداف هیات ورزشهای همگانی گیلان درخصوص ارتقا سلامت جامعه بسیار همسو و هم جهت است.

وی گفت : جداازبحث های آموزشی و کلاس های تئوری ، رویکرد مابیشتر بروی تاثیرات ورزش بر سلامت مردم است که باهمکاری هیات ورزشهای همگانی دراین راستا به نتایج بسیار مطلوبی خواهیم رسید.

رییس دانشکده علوم ورزشی گیلان بابیان اینکه : دانشکده ما بعنوان قطب تندرستی ، ورزش و سلامت کشور اعلام شده است ، افزود: با این همکاری ۲جانبه درواقع جامعه از درمان محوری بسوی سلامت محوری گام برداشته و هزینه های درمان نیز در خانواده ها بسیار کاهش می یابد.

علی رضا زهری اظهار داشت: هدف از ورزشهای همگانی ،قهرمانی نیست بلکه به کمک ورزشهای همگانی ایجاد  سلامتی  و نشاط در روح وجسم افراد جامعه است واین مهم با همکاری سازمان ها و نهاد های مختلفی که دراین حوزه فعال هستند، میسر می شود.

وی در پایان چاقی و کم تحرکی را معضل بزرگ امروز جامعه دانست و افزود: هیات ورزشهای همگانی با مجموعه کمیته های خود تلاش میکند تاباایجاد انگیزه مردم را درهمه اقشار ورده های سنی مختلف به فعالیت جسمانی ، پویایی و تحرک تشویق کند.

photo_2020-11-09_09-22-25

photo_2020-11-09_09-23-27

photo_2020-11-09_09-22-06

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: