به گزارش خبرگزاری برنا از گیلان ؛ سردار "عزیزاله ملکی" در گفت و گویی به شناسایی و برخورد با احتکار کنندگان کالا اشاره کرد و اظهار داشت: مبارزه با برهم زنندگان نظام اقتصادی به صورت مستمر در دستور کار پلیس قرار دارد.

وی با بیان اینکه در این راستا ماموران پلیس امنیت عمومی استان از احتکار مقدار زیادی لوازم خانگی در یک انبار در شهر رشت مطلع شده و موضوع را مورد بررسی قرار دادند افزود: ماموران اداره نظارت بر اماکن عمومی پس از اقدامات اطلاعاتی صورت گرفته و محرز شدن صحت موضوع با تحقیقات نامحسوس و اقدامات شبانه‌روزی، انبار مورد نظر را شناسایی کردند.

فرمانده انتظامی استان گیلان از کشف 2 هزار و 860 دستگاه لوازم خانگی شامل: 970 دستگاه یخچال، هزار و 320 دستگاه تلویزیون و 570 دستگاه ماشین لباسشویی احتکاری در بازرسی از این انبار خبر داد و گفت: متهم 50 ساله این پرونده دستگیر و برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شد.

این مقام ارشد انتظامی اذعان داشت: برابر اعلام کارشناسان، ارزش کالای کشف شده 50 میلیارد ریال برآورد شده است..

سردار ملکی در پایان با تاکید بر برخورد قاطعانه پلیس با کسانی که بخواهند با احتکار کالا در بازار اخلال ایجاد کنند از شهروندان خواست، در صورت اطلاع از هرگونه فعالیت مخل نظام اقتصادی، موضوع را از طریق سامانه 110 به پلیس اطلاع دهند.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: