به گزارش خبرگزاری برنا از گیلان ؛ سرمربی تیم فوتبال سپیدرود رشت پس از باخت خانگی این تیم در هفته نهم رقابت های لیگ دسته دوم باشگاههای کشور به تیم شهرداری همدان از سمت خود استعفا داد.

سهیل حق شناس با بیان اینکه تیم سپیدرود نیاز به یک شوک روانی دارد گفت: نمی خواهم با اخراج من بار مالی برای باشگاه به وجود بیاید و من دست مدیریت باشگاه را با این استعفا باز می گذارم و فکر می کنم که با رفتن من شوک مثبتی به تیم وارد شود.

وی افزود: سپیدرود مشکلات خاص خودش را دارد اما مجموعه خوبی کنار هم جمع شده و هر کسی بیاید از حضور در سپیدرود لذت می برد و با توجه به شکست اغلب مدعیان صعود، سپیدرود شانس خوبی برای صعود دارد.

سرمربی مستعفی تیم سپیدرود رشت با تشکر از هواداران این تیم خاطر نشان کرد: بازیکنان سپیدرود به عشق هواداران کنار این تیم هستند و من از هواداران می خواهم که با حمایت از تیم سپیدرود کمک کنند تا این تیم با روحیه بالا به جایگاه خود در سطح نخست فوتبال ایران بازگردد.

تیم فوتبال سپیدرود رشت در گروه اول رقابت های لیگ دسته دوم باشگاههای کشور با 12 امتیاز در مکان هشتم جدول رده بندی 14 تیمی مسابقات قرار دارد.

 

 

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: