به گزارش خبرگزاری برنا از گیلان ؛ سید مهدی آقازاده گفت: استعفای سهیل حق شناس را قبول نمی کنم و باید در روزهایی که سپیدرود شرایط خوبی ندارد با همدلی و اعتماد به یکدیگر مشکلات را برطرف کنیم.

وی افزود: حق شناس یکی از سرمایه های باشگاه سپیدرود است و استعفایش اقدامی حرفه ای بود که دست باشگاه را برای تصمیم گیری بازگذاشت و ما تا جایی که منافع تیم به خطر نیافتد از وی حمایت می کنیم اما برای حل تمام مشکلات سپیدرود نیازمند یک همدلی بزرگ در بین تمامی مسئولان استانی و شهری و جامعه فوتبال هستیم.

مدیر عامل باشگاه سپیدرود رشت تصریح کرد: سپیدرود در ابتدای فصل شرایط مناسبی نداشت و بدهی ۱۰ میلیاردی و بسته بودن پنجره از یک طرف و حل نشدن مشکل مالکیتی و ۲ سقوط پیاپی شرایط را به مرحله‌ای رساند که حتی احتمال عدم شرکت در بازی‌های لیگ قوت گرفته بود.

سید مهدی آقازاده گفت: امسال با تکیه بر داشته‌های خود سعی کردیم از تمام ظرفیت تیم استفاده کنیم و اگر تعصب به این تیم نبود، هرگز سپیدرود راهی مسابقات نمی‌شد

سهیل حق شناس سرمربی تیم فوتبال سپیدرود رشت پس از باخت خانگی این تیم در هفته نهم رقابت‌های لیگ دسته دوم فوتبال باشگاه‌های کشور از هدایت سپیدرود استعفا کرده بود و علت این اقدام را آزادی عمل باشگاه برای انتخاب سرمربی جدید اعلام کرد.

تیم سپیدرود رشت با کسب ۱۲ امتیاز در رده هشتم جدول رده بندی گروه دوم قرار دارد.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: