کوروش برمک در گفت‌وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری برنا درخصوص شرایط پرسپولیس در آستانه دیدار مهم این تیم در سوپرجام اظهار داشت: پرسپولیس در آستانه کسب یک جام دیگر قرار دارد و فکر می کنم این تیم با توجه به موفقیت هایی که در چند سال اخیر کسب کرده، مصمم است تا با پیروزی در این دیدار جام دیگری را به دست آورد.

او تصریح کرد: پرسپولیس در حالی برای این بازی آماده می شود که به نظر می رسد با توجه به شرایطی که ملی پوشانش دارد برای این بازی با برنامه خاصی به میدان برود و به اعتقادم یحیی و همکارانش در کادر فنی ترکیب متفاوتی را در این دیدار به میدان می فرستند تا بتوانند حداکثر بهره را از آنها برده و نتیجه لازم را برای این بازی به دست آورند. 

برمک در ادامه گفت: تراکتور هم به اندازه کافی توان فنی و نفرات خوب را در اختیار دارد و برای موفقیت در این دیدار از انگیزه های لازم برخوردار است و این مسائل تقابل این دو تیم را در دیداری که تیم پیروز آن به قهرمانی می رسد، از جذابیت های بالایی برخوردار خواهد کرد. تا قبل از این دیدار نیز تقابل های گل محمدی و خطیبی همیشه زیبا و جالب بوده و بر این باور هستم که این بار هم تماشاگران این بازی از تماشای یک فوتبال زیبا لذت خواهند برد.

او درخصوص پیش‌بینی‌اش از روند احتمالی این دیدار خاطرنشان کرد: با توجه به شناختی که سرمربیان دو تیم از یکدیگر و شرایط تیم هایشان دارند، به نظر من این بازی، دیداری پایاپای خواهد بود. ترکیب اولیه تیم ها و تفکری که در شروع بازی از سوی سرمربیان خواهند داشت می تواند در نتیجه نهایی این بازی تاثیر مستقیمی بگذارد. این اتفاق دور از انتظار نیست که کادر فنی پرسپولیس با توجه به تعداد ملی پوشانش و خستگی تعدادی از آنها با ترکیبی بدون حضور همه ملی پوشان به میدان بیاید و در نیمه دوم بنا به شرایط  و نتیجه بازی به آنها بازی دهد و در نهایت وقوع این اتفاق می تواند کفه ترازو را به سود پرسپولیس سنگین تر کند. 

او افزود: در مجموع باید این نکته را یادآوری کنم که فوتبال و اتفاقاتش قابل پیش بینی نیست و با توجه به تک بازی بودن این دیدار ممکن است اتفاقات زیادی در آن رخ بدهد ولی این احتمال دور از ذهن نیست که با توجه به شرایط پایاپای دو تیم بازی به وقت های اضافه و حتی ضربات پنالتی هم کشیده شود.

مهاجم اسبق پرسپولیس در ادامه صحبت‌هایش با خبرنگار برنا درمورد وضعیت مهاجمان پرسپولیس و خط حمله این تیم گفت: ترکیب خط حمله پرسپولیس در بازی های گذشته این تیم ترکیبی خوب و هماهنگ بوده است که می تواند اتفاق های خوبی را برای تیم رقم بزند. ترکیب نفراتی مثل آل کثیر و مغانلو و استفاده از چهره هایی مثل مهدی عبدی و مهدی ترابی در بعضی از بازی ها و موقعیت ها، مثل ترکیب سردار آزمون و مهدی طارمی در تیم ملی است با همان هارمونی و کارآیی که می تواند یکی از نقاط قوت تیم پرسپولیس در این فصل باشد. این در حالی است که بحث بازیسازی خوب از میانه میدان هم در موفقیت این خط حمله بسیار دخیل است و باعث شده هارمونی خوبی را در فاز تهاجمی پرسپولیس شاهد باشیم. 

برمک درمورد شرایط لیگ برتر و وضعیت هفته‌های پایانی این رقابت‌ها اظهار داشت: در حال حاضر و با توجه به شرایط تیم ها در بالای جدول، سپاهان و پرسپولیس مدعیان اصلی قهرمانی هستند و با توجه به رقابت پایاپای آنها این کورس احتمالا تا روزهای پایانی لیگ ادامه پیدا خواهد کرد و شاید در روز آخر و بازی آخر تکلیف قهرمان لیگ برتر مشخص شود. 4/5

خبرنگار: سمیه قدیری

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: