آغاز به کار ستاد اسکان مسافران نوروزی آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد

آغاز به کار ستاد اسکان مسافران نوروزی آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد

در آستانه فرا رسیدن نوروز باستانی ستاد اسکان مسافران نوروزی آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویراحمد در مرکز این استان طی آیینی رسمی با حضور مسئولان محلی افتتاح و پذیرش خود را از مسافران نوروزی آغاز کرد.

به گزارش خبرگزاری برنا از استان کهگیلویه و بویراحمد؛مدیرکل آموزش و پرورش استان در این آیین افتتاح و آغاز بکار ستاد اسکان مسافران نوروزی گفت: ۱۲پایگاه و ۱۶۳ آموزشگاه در قالب هزار و 261 اتاق برای طرح اسکان مسافران نوروزی درسال ۱۴۰۲ در شهرستانها و مناطق استان پیش بینی شده است.

حسنعلی عزتخواه با بیان اینکه اتاق ها در مدارس منتخب بر اساس نوع امکانات درجه بندی شده اند اظهار کرد: ۲۷ اتاق ویژه ،۳۸۲ اتاق در گروه الف ،۵۲۴ اتاق در گروه ب و ۲۴۸ اتاق در گروه ج با توجه به امکانات رفاهی که دارند درجه بندی و دراختیار مسافران نوروزی قرار می گیرند.

مدیرکل آموزش و پرورش استان از بازدید مستمر اعضای ستاد اسکان استان از شهرستانها و مناطق خبرداد و گفت: این بازدیدها با هدف حفظ و آمادگی مسئولان طرح اسکان نوروزی و جلب رضایت مسافران انجام خواهد شد.

وی در پایان از مجریان ستاد اسکان نو روزی خواست با سعه صدر ،صبر و حوصله و خوش اخلاقی پاسخگوی مهمانان نو روزی باشند تا مسافران و گردشگران نوروزی خاطره ای خوش از سفر به این دیار داشته باشند.170258404

کورش دلشاد مدیر آموزش وپرورش شهرستان بویراحمد نیز در این آیین گفت: ۷۷ آموزشگاه در سطح شهرستان بویراحمد پذیرای میهمانان نوروزی است و همه تمهیدات لازم برای استقبال از آنان اندیشیده شده است.

معاون پشتیبانی آموزش وپرورش شهرستان بویراحمد نیز گفت: در سال گذشته ۲۴ هزار نفر ۵۰۰نفر در قالب 6هزار و ۵۴۲ خانوار در ستاد اسکان آموزش وپرورش فرهنگی و غیرفرهنگی پذیرش شد.

ایرج حجتی افزود: برای پیشرفت شهرستان بویراحمد و مطرح نمودن ظرفیت های گردشگری در ستاد خدمات سفر نیازمند همگرایی و تعامل بیشتر برای ارائه خدمات مناسب به گردشگران نوروزی هستیم.170258403

انتهای پیام 

 

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

وبگردی

    نظر شما

    پربیننده‌ترین اخبار گوگل نیوز

    مهمترین اخبار

    آخرین اخبار گوگل نیوز

    اخبار برگزیده