به گزارش خبرگزاری برنا در آذربایجان شرقی، محمدرضا پورمحمدی در شصت و یکمین جلسه شورای گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی آذربایجان شرقی، گفت: آینده جوانان و نسل‌های آینده کشور در گرو توجه به بخش تولید و رفع چالش‌های پیش روی صاحبان صنایع و واحدهای تولیدی است.

وی از اهتمام دولت برای حل مشکلات حوزه تولید خبر داد و گفت: پیشنهادهای فعالان بخش خصوصی در رابطه با ضرورت تعلیق برخی از سیاست‌های ارزی بانک مرکزی در قالب یک نامه به دکتر روحانی منعکس شده و با پیگیری ویژه معاون اول رئیس جمهور به رئیس بانک مرکزی ارسال شده است.

پورمحمدی خواستار تسهیل امور تولید و صادرات از سوی مسئولان بخش‌های مربوط شد و گفت: فعالان بخش خصوصی، سربازان خط مقدم جبهه اقتصادی هستند و سختگیری‌های بی‌اساس، باعث دلسردی این قشر برای رونق تولید می‌شود.

استاندار آذربایجان شرقی در ادامه سخنان خود خواستار هماهنگی دستگاه‌های نظارتی با مدیریت اجرایی استان در برخورد با سوءاستفاده‌ها و تخلفات احتمالی در بخش صنعت و تولید شد و گفت: در برخورد با سودجویان و سوءاستفاده‌کنندگان از شرایط افتصادی کشور نباید چشم‌پوشی شود؛ در عین حال پیش از احراز تخلف، هیچ مجموعه‌ای حق برخورد با واحدهای تولیدی را ندارد.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: