به گزارش خبرگزاری برنا در آذربایجان شرقی، عابدین خرّم در دیدار اعضای هیأت نمایندگان اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تبریز با وی، اظهار داشت: حوزه اقتصادی اعم از تولید، سرمایه‌گذاری، صادرات و اشتغال، ارتباط مستقیم با عملکرد بخش خصوصی دارد و فعالان این بخش در خط مقدم جنگ اقتصادی قرار دارند.
وی از فعالان بخش خصوصی و تولیدکنندگان و صنعت‌گران خواست تا مسائل، مشکلات و موانع این حوزه را به شکل به‌روز شناسایی کرده و به مدیران اجرایی انتقال دهند.
خرّم با تأکید بر تشکیل جلسات مستمر و تخصصی با فعالان بخش خصوصی، گفت: ارتباط ما با شما ارتباطی معنادار و هدفمند خواهد بود تا بتوانیم با پیشنهادهای تأثیرگذار شما، عوامل رکود و عقب‌ماندگی در بخش تولید را به حداقل برسانیم.
استاندار آذربایجان شرقی همچنین با بیان اینکه بخش خصوصی استان همواره پیشگام عرصه‌های صنعت و تولید بوده است، گفت: مسئولان اجرایی باید این ظرفیت را قدر بدانند و با چابک‌سازی و تحول در سیستم اداری، پاسخ‌گوی مسائل و مشکلات بخش خصوصی باشند.
تعدادی از اعضای هیأت نمایندگان اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تبریز هم در این دیدار دیدگاه‌های خود را درخصوص مسائل و مشکلات پیش روی فعالان بخش خصوصی بیان کردند.

 

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: