به گزارش برنا؛ علی اکبر گروسی در دیدار با آقازاده شهردار جدید کلان شهر  ارومیه با تبریک انتخاب ایشان به سمت شهرداری ارومیه و تبریک اعیاد شعبانیه و نوروز گفت: نه تنها شهرداری بلکه همه پست و مسئولیتها امانت مردم هستند و بر مسئولین هست که امانتدار صادق  باشند ومطالبه مردم هم چیزی غیر از امانتداری صادقانه نیست.

گروسی ادامه داد: شهرداری که یک نهاد مردمی هست از همه ارگانها بیشتر با افراد ملت در ارتباط هست و یقیناً در اعتمادسازی نقش بسیار مهمی دارد و می تواند نماد ومظهرحکومت  اسلامی باشد.

رئیس کل دادگستری استان تاکید کرد: دستگاه قضایی استان با تمام توان و قدرت از مدیران پاکدست و درستکار و خدمتگزار به مردم حمایت می کند و در جهت پیشبرد اهداف آنها هر اقدام قانونی مورد نیاز را بدون وقفه انجام می دهد.

وی در پایان صحبتهای خود برای شهردار جدید کلان شهر ارومیه و مجموعه تحت امر توفیق و سربلندی را از خداوند متعال مسئلت نمود.

مجید آقازاده شهردار ارومیه هم هدف از این دیدار را ارتقاء همکاریهای دوجانبه و اخذ حمایتهای قانونی دستگاه قضایی استان عنوان کرد و از اقدامات ارزشمند دستگاه قضایی استان در مبارزه با مظاهر فساد تشکر و ادامه این روند فسادستیز را موجب تعالی و پیشرفت استان و افزایش رضایتمندی عمومی از نظام مقدس جمهوری اسلامی دانست.

خبرنگار: علی غیور

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: