به گزارش برنا آذربایجان‌غربی، محمدصادق معتمدیان در نشست با شورای عالی قضایی استان، ضمن تأکید بر هم‌اندیشی با دستگاه قضایی در مورد مسائل کلان استانی، اظهار داشت: امروز بیش‌ازپیش نیازمند اتحاد، همدلی و انسجام بین مردم و مسئولان هستیم تا بر مشکلات پیروز شویم.

وی با اشاره به اهمیت و اثرگذاری دستگاه قضایی استان در زمینه‌های مختلف، خاطر نشان کرد: تعامل این دستگاه با سایر دستگاه‌ها در نهایت سبب پیشرفت و توسعه خواهد شد.

استاندار آذربایجان‌غربی شناسایی گلوگاه‌های فساد در استان را ضروری دانست و گفت: شناسایی گلوگاه‌ها مهم‌ترین راه برای جلوگیری از مشکلات و معضلات آتی است.

معتمدیان با اشاره به شرایط سخت اقتصادی و معیشتی حاکم بر زندگی مردم، عنوان کرد: توجه به مناطق محروم و رسیدگی به معیشت مردم از برنامه‌ها و اهداف دولت سیزدهم است ازاین‌رو تلاش می‌شود به این مهم دست یابیم.

وی تشریح کرد: قوانین و مقررات بسیاری در سطح کشورمان وجود دارد که اگر با هدف کمک به عموم باشد به راحتی می‌توان بسیاری از مشکلات را برطرف کرد.

fe3b3ba7-e4f2-471e-8dd0-c89699325bfa

استاندار آذربایجان غربی حمایت از مدیران تصمیم‌گیر را مهم تقلی کرد و ابراز داشت: یکی از مشکلات مهم جامعه ما بحران تصمیم‌گیری است که اگر به درستی و در اسرع وقت تصمیمات لازم اتخاذ شود می‌توان از بسیاری از مشکلات جلوگیری کرد ازاین‌رو بایستی از مدیران تصمیم‌گیر حمایت شود.

معتمدیان گفت: در جنگ تمام عیار اقتصادی به سر می‌بریم بنابراین مهم‌ترین موضوعی که باید مدنظر مسئولان باشد حفاظت از حقوق بیت‌المال است. همچنین مدیران باید پاک‌دستی و سلامت اقتصادی کامل را داشته و به صورت شبانه روزی به دنبال خدمات‌رسانی به مردم و حل مشکلات عموم باشند.

وی ضمن تأکید بر تلطیف عنوان امنیتی استان، تشریح کرد: متأسفانه امنیتی عنوان کردن استان از سرعت توسعه آن کاسته درحالی که از امنیت کامل برخوردار هستیم.

استاندار آذربایجان غربی ابراز داشت: امنیت سرمایه‌گذاری بیش‌ازپیش مدنظر قرار گیرد تا بتوان بخش خصوصی را ملزم به سرمایه‌گذاری در استان و منطقه کرد. مدیران و دستگاه‌های دولتی به دنبال رفع موانع باشند.

خبرنگار: علی غیور

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: