فرماندار شهرستان تکاب گفت: رهبری و پشتوانه عظیم مردمی 2 ویژگی متمایز کننده و برجسته انقلاب شکوهمند اسلامی است.

 ایرج ثقفی در جشن انقلاب با گرامیداشت سالروز ورود تاریخی امام خمینی (ره) به میهن اسلامی و آغاز ایام الله دهه فجر افزود: مردم و مسئولان باید این ویژگی ها که در جهان موجب اقتدار انقلاب اسلامی شده را ارج نهاده و پاسداری کنند.

وی بیان کرد: حضور مردم در عرصه های مختلف، بزرگترین سرمایه سیاسی و اجتماعی انقلاب اسلامی و وجود امید در جامعه، سرمایه بزرگ مردم است.

ثقفی اظهار کرد: مردمی بودن و تبعیت از رهبری نظام دیگر ویژگی برجسته انقلاب اسلامی است و تداوم این مسیر موجب تعالی و اقتدار کشور در عرصه های بین المللی شده است.

وی ادامه داد: ملت غیور ایران اسلامی همواره در تمامی صحنه های انقلاب اسلامی حضور داشته اند و پاسدار آرمان های انقلاب و ادامه دهنده راه شهدای والامقام هستند.

فرماندار تکاب گفت: حضور همیشگی مردم در صحنه، و صیانت از آرمان های انقلاب اسلامی وظیفه مردم در تلاش برای پیشرفت و توسعه کشور را خطیر تر کرده و از این رو ایجاب می کند مدیران برای بهبود وضع کشور در تمامی بخش ها برنامه ریزی مدون و تلاش همه جانبه ای داشته باشند.

ثقفی اضافه کرد: برای تداوم آرمان های امام و انقلاب، مسئولان نباید جلوتر از رهبری معظم انقلاب اسلامی حرکت کنند و همه باید در مسیر تعیین شده انقلاب و رهبری برای اقتدار و عظمت نظام جمهوری اسلامی تلاش کرده و همه نیروها همراه با اکثریت مردم پشت سر رهبری حرکت کنند.