به گزارش گروه آموزش خبرگزاری برنا، شاپور محمد زاده در جلسه تکریم و معارفه مدیران قدیم و جدید آموزش‌وپرورش استان هرمزگان افزود: همه‌گیری بیماری کرونا ما را به زیست‌بوم جدیدی وارد کرده است و تغییرات زیادی را در زندگی فردی و اجتماعی ما به وجود آورده است.

وی ادامه داد: تصمیمات ما باید به نحوی باشد که دانش آموزان به‌عنوان نسل آینده کشور متضرر نشوند و روند تعلیم و تربیت با جدیت دنبال شود.

محمد زاده تصریح کرد: هم‌اکنون 14 میلیون دانش‌آموز تحت پوشش آموزش‌وپرورش قرار دارند و بیش از 11 میلیون دانش‌آموز تحت پوشش شبکه آموزش دانش‌آموزی (شاد) هستند.

رئیس سازمان نهضت سوادآموزی وزارت آموزش‌وپرورش ادامه داد: حدود سه میلیون دانش‌آموز نیز به دلایل مختلف ازجمله نبود زیرساخت‌های اینترنتی، مشکلات اقتصادی و نداشتن تبلت و غیره از برنامه شاد استفاده نمی‌کنند و از مسیرهای دیگر ازجمله کلاس‌های حضوری با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در مدارس کم‌جمعیت، آموزش از طریق مدرسه تلویزیونی و درسنامه مشغول به تحصیل هستند.

وی در ادامه با اشاره به خدمات مدیرکل سابق آموزش‌وپرورش استان بیان داشت: در دوران مدیریت آقای دادی زاده خدمات و دستاوردهای منحصربه‌فردی در آموزش‌وپرورش هرمزگان اتفاق افتاد و وضعیت آموزش‌وپرورش استان نسبت به سال‌های گذشته ارتقاءیافته است و آهنگ رشد در حوزه‌های مختلف آموزشی و پرورشی بسیار خوب بوده است.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: