به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری برنا؛ سردارعبدالرضا ناظری گفت:  ششم اردیبهشت ماه سال جاری یک باند ۳ نفره با استفاده از سلاح جنگی پس از ایجاد درگیری با اعضای یک خانواده اصفهانی (پدر، پسر و نوه ) که در شهرستان قلعه گنج در امر کشاورزی سرمایه گذاری فصلی داشتند را به  قتل رسانده و از محل متواری شدند.

او افزود: بلافاصله پس از اعلام این مورد به پلیس، تیم گشت انتظامی و پلیس آگاهی شهرستان قلعه گنج با حضور در محل وقوع قتل به بررسی موضوع پرداخته و در ساعات اولیه قاتلان شناسایی و دو نفر از آنان دستگیر شدند و در ادامه تدابیر لازم برای شناسایی و دستگیری عامل اصلی این قتل در دستور کار قرار گرفت. تحقیقات اولیه نشان از آن داشت این افراد به انگیزه زورگیری و سرقت اموال این خانواده دست به این اقدام مجرمانه زده اند. 

فرمانده انتظامی استان کرمان تصریح کرد: قاتل اصلی به سرعت به یکی از کشورهای همسایه متواری شد اما در نهایت ماموران انتظامی با اشرافیت اطلاعاتی و با همکاری پلیس بین الملل ناجا از ورود مجدد وی به کشور مطلع و عصر امروز  دوازدهم تیرماه ماموران پلیس شهرستان منوجان موفق شدند این قاتل فراری را هنگام تردد در محور منوجان به بندرعباس در حالی که قصد خروج مجدد از کشور را داشت، دستگیر کنند.

سردار ناظری با اشاره به کشف یک قبضه کلت کمری و مهمات مربوطه به همراه مقدار زیادی وجه نقد از این فرد گفت: متهم از افراد شرور منطقه بوده که موقع دستگیری با ماموران درگیر که با درایت و هوشیاری آنها متهم دستگیر شد.

او در خاتمه با اشاره به این مطلب که تحقیقات تکمیلی پلیس از این قاتل مسلح آغاز شده است، گفت: بازتاب این عملیات پلیسی رضایتمندی مردم و مسولان استان را از مجموعه انتظامی استان  به همراه داشت.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: